„Wielka Świąteczna” – wyjątkowe wydanie „Gazety Wyborczej” w powiększonym formacie

Informacja Prasowa - 22.12.2017
55

„Wielka Świąteczna” - wyjątkowe wydanie „Gazety Wyborczej” w powiększonym formacie

W przedświąteczną sobotę, 23 grudnia br. ukaże się „Wielka Świąteczna” – specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” w powiększonym formacie A2.

W świątecznym magazynowym wydaniu dziennika czytelnicy znajdą rozmowę z Filipem Chajzerem, w której znany prezenter opowiada Anicie Karwowskiej o tym, jak pomaganie innym zmieniło jego życie po osobistej tragedii i dlaczego warto angażować się w „lawinę dobroci”.

Ponadto filozofka Magdalena Środa porozmawia z Sylwią Najsztub o tym, jak ludzie traktują zwierzęta i czego moglibyśmy się nauczyć od przedstawicieli innych gatunków, a reporterzy „Dużego Formatu” sprawdzą, jak wyglądają święta w domach osób utrzymujących się z płacy minimalnej.

Fani wypraw wysokogórskich będą mogli przeczytać rozmowę z Markiem Raganowiczem – jednym z najlepszych polskich wspinaczy wielkościanowych, a wielbiciele łamigłówek – rozwiązać świąteczną jolkę w niebagatelnym formacie.

W tygodniku „Wysokie Obcasy”, który tego dnia pojawi się z „Gazetą Wyborczą”, Amos Oz zdradzi Paulinie Reiter swoją definicję miłości.

Wydanie „Gazety Wyborczej” 23 grudnia br. ukaże się w formacie 410×560 mm. Cena tego numeru wyniesie 7,99 zł. Wesprze go promocja w Radiu TOK FM oraz autopromocja – przygotowane przez Dział marketingu „Gazety Wyborczej”.

Comments

comments

55
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...