Utytułowany zawodnik sportów sylwetkowych Piotr Borecki ambasadorem GymBeam

Informacja Prasowa - 25.05.2023
268

Na początku roku do grona ambasadorów marki dołączyło kilku sławnych influencerów związanych ze sportem i zdrowym odżywianiem

Na początku roku do grona ambasadorów marki dołączyło kilku sławnych influencerów związanych ze sportem i zdrowym odżywianiem. Wśród nich znalazła się Anna Karcz – zawodniczka bikini fitness, znany youtuber ajthepolishamerican – Adam Modzelewski, Natalia Grzyb – licencjonowana trenerka personalna oraz eksperci z zakresu dietetyki – Anna Hryshchenko i Mariusz Mróz. Od maja 2023 roku do zespołu dołącza również Piotr Borecki – trener personalny i utytułowany zawodnik konkursów kulturystycznych.

Współpraca z influencerami to nieodłączna część strategii marketingowej GymBeam. Stawiamy przede wszystkim na osoby aktywne na różnych platformach społecznościowych, które mają szerokie grono odbiorców, a ich wartości są zgodne z ideą naszej marki. Jesteśmy przekonani, że nawiązanie współpracy z Piotrem Boreckim pozwoli nam na dotarcie do kolejnych grup docelowych, które nam zaufają i dołączą do grona stałych klientów. Wierzymy, że dzięki współpracy z nowymi ambasadorami umocnimy naszą pozycję jako najszybciej rozwijającej się marki w regionie CEE mówi Peter Rak, Regional Country Manager GymBeam.

Piotr Borecki to nie tylko trener personalny i zawodowy szkoleniowiec, ale także aktywny zawodnik sportów sylwetkowych z imponującymi osiągnięciami. W 2014 roku zdobył mistrzostwo Europy oraz wicemistrzostwo świata w kulturystyce. Ma status zawodowca Pro League i jest jednym z nielicznych Polaków w historii, którzy zakwalifikowali się do najbardziej prestiżowych zawodów na świecie, jakimi są Mr Olympia w Las Vegas. W mediach społecznościowych inspiruje innych do zmiany stylu życia i podejmowania aktywności fizycznej.

Większość osób kojarzy mnie ze sceny kulturystycznej i z działalności w kanałach społecznościowych. Na co dzień pracuję jako trener personalny i prowadzę treningi online. Aktualnie jestem w sezonie startowym, który rozpocząłem w Irlandii jako zawodnik ligi PRO, zajmując 5. miejsce w kategorii classic physique. To dla mnie ogromny sukces, jednak moje ambicje sięgają znacznie dalej – w kierunku zawodów Mr Olympia. Bardzo się cieszę, że marka GymBeam będzie mi towarzyszyć w przygotowaniach do kolejnych zawodów, na które wybieram się do Meksyku i Kolumbii mówi Piotr Borecki.

Idea marki skupia się na promowaniu aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Jednym z elementów strategii GymBeam jest stałe rozszerzanie portfolio współprac z nowymi influencerami i dotarcie do nowych grup odbiorców. Dzięki temu marka umacnia swoją pozycję na obecnych rynkach i rozwija dalej swoją działalność.

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...