Tydzień Sportowy w G2A Arena już w czerwcu!

Informacja Prasowa - 23.05.2018
282

Tydzień Sportowy w G2A Arena już w czerwcu!

Kongres Sportów Walki, Konferencja III Muszkieterowie Motywacji, Kongres Marketingu Sportowego znane nazwiska ze świata sportu i marketingu – wszystko to już w pierwszym tygodniu czerwca w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce.

Chcesz poczuć sportowe emocje? Zobaczyć walkę Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka na żywo? Jesteś zainteresowany poznaniem nowych rozwiązań marketingu w branży sportowej? A może zwyczajnie brakuj Ci motywacji do podejmowania trudnych decyzji w biznesie? Zapraszamy do G2A Arena na Tydzień Sportowy, który odbędzie się w dniach 1-8 czerwca.

Tydzień Sportowy co to takiego?

Tydzień Sportowy to nowa otwierająca cykl „Sports Inc.” inicjatywa G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego. „Sports Inc” składa się z kilku projektów koncentrujących się zarówno wokół sportu, jak i biznesu. Dzięki temu wydarzeniu m.in. dowiesz się jak osiągnąć zwycięstwo zarówno w sporcie jak i biznesie.

Pierwsza odsłona cyklu będzie miała miejsce w okresie od 1 do 8 czerwca. Druga planowana jest na jesień tego roku.

Kongresu Sportów Walki

W dniach 1-2 czerwca odbędzie się I edycja tego unikalnego w skali kraju wydarzenia, którego organizatorem jest KnockOut Promotion. Jest ono wyjątkowe, ponieważ umożliwia wymianę wiedzy oraz doświadczeń pomiędzy przedstawicielami wiodących dyscyplin sportów walki i sztuk walki. W ciągu dwóch dni w G2A Arena odbędą się debaty, panele dyskusyjne, wykłady i seminaria, na których uczestnicy będą mogli zasięgnąć porad ekspertów w dziedzinie treningu, suplementacji czy sportów uderzanych i chwytanych zarówno w warstwie sportowej, jak i biznesowej. Na wszystkie nurtujące pytania odpowiedzą znani eksperci, a także zawodnicy MMA, K-1, sportów chwytnych i sztuk walki m. in.: Andrzej Gmitruk, Fiodor Łapin, Krzysztof Głowacki, Robert Złotkowski, Łukasz Różański. Kongres uwieńczony zostanie galą KnockOut Boxing Night #2, na której w walce wieczoru zmierzą się dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (54-4-1, 38 KO) i Nigeryjczyk Olanrewaj Durodola (27-5, 25 KO). Ponadto swoje umiejętności zaprezentują Paweł Stępień, Przemysław Ronowski, Przemysław Zyśka i Fiodor Czerkaszyna.

Trzej Muszkieterowie Motywacji: Sztuka wygrywania

W środę w 6 czerwca w ramach Tygodnia Sportowego odbędzie się Konferencja pt. Trzej Muszkieterowie Motywacji: Sztuka Wygrywania. Zaproszeni prelegenci Sebastian Kotow, Piotr Zielonka, Damian Witkowski w merytoryczny i łatwy do przyswojenia sposób omówią najlepsze, wykorzystywane w sporcie, strategie treningu umysłu. Wydarzenie to doskonała możliwość do rozwinięcia umiejętności miękkich takich jak: odporność na stres, odwaga w podejmowaniu trudnych decyzji, wytrwałość w dążeniu do celów itp., które są niezwykle przydatne zarówno w pracy, jak i codziennym życiu. Ponadto wszystkie te kompetencje pomagają osiągnąć ponadprzeciętne wyniki zarówno w sporcie, jak i w biznesie.

Kongres Marketingu Sportowego

Kongres Marketingu Sportowego, który odbędzie się w dniach 7-8 czerwca to wspólna inicjatywa G2A Arena oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Tematem przewodnim wydarzenia będzie marketing poprzez kluby sportowe. W ramach paneli wiodących pierwszego dnia kongresu zostaną poruszone zagadnienia takie jak:

· branding klubu sportowego

· sponsoring klubów sportowych

· tworzenie widowisk sportowych

· „czym skorupka za młodu nasiąknie…” – szkolenie młodzieży i marketing sportów dziecięcych

· zarządzanie infrastrukturą sportową w miastach i regionach

Głównemu blokowi towarzyszyć będą panele równoległe dedykowane poszczególnym dyscyplinom sportowym. Drugi dzień wydarzenia będzie poświęcony najnowszemu zjawisku w świecie marketing sportowego – eSportowi.

Szczegóły na: www.sportsinc.pl

Comments

comments

282
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...