Triple PR wspiera inwestycję Conrada 27

Informacja Prasowa - 27.10.2023
114

Agencja Triple PR poszerza portfolio klientów

Agencja Triple PR  rozpoczyna działania komunikacyjne dla inwestycji Conrada 27 w Krakowie.

W ramach współpracy Triple PR odpowiada za realizację działań  wspierających rozpoznawalność w mediach społecznościowych nowej inwestycji na krakowskim rynku mieszkaniowym spółki MJM Conrada – Conrada 27.  Agencja będzie odpowiadać za zarządzanie treściami, prowadzenie profilu na Facebooku oraz działania promocyjne na tej platformie dla Conrada 27. Zespół doradza również klientowi w obszarze komunikacji inwestycji.

Inwestycja Conrada 27 to sto czterdzieści cztery nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji na styku trzech atrakcyjnych dzielnic Krakowa. Dwa budynki o sześciu kondygnacjach nadziemnych, podziemny parking oraz bliskość terenów zielonych stanowią doskonałe połączenie wygody, dostępu do natury oraz komfortu życia w sercu miasta.

Cieszymy się, że piętnastoletnie doświadczenie w branży PR zostało docenione przez naszego klienta. Chcemy być częścią tego projektu i aktywnie wspierać działania dla nowej marki na krakowskim rynku mieszkaniowym – mówi Agnieszka Malesza-Woźniak, partner zarządzająca Triple PR.

Comments

comments

114
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...