Top Gear wrócił do ramówki BBC Brit – program wspiera Group One

Informacja Prasowa - 23.07.2019
109

Top Gear wrócił do ramówki BBC Brit - program wspiera Group One

12 czerwca w ramówce BBC Brit pojawiły się premierowe odcinki nowej odsłony kultowego programu motoryzacyjnego „Top Gear”. Każdy kolejny odcinek 27. sezonu to kampania premiery, którą dla stacji realizują pod jednym dachem Group One spółki: Change Serviceplan, Labcon i SalesTube.

 

Za nami premiera 27. sezonu „Top Gear”. Zmienili się prowadzący, ale formuła programu jest taka sama – to nadal efektowne show i prawdziwe moto-emocje. Kilka dni przed emisją pierwszego odcinka ruszyła szerokozasięgowa kampania, którą w zakresie strategicznym, mediowym i kreatywnym dla BBC Brit realizują spółki Group One. Kampania ma o tyle ciekawą formułę, że każdy nowy odcinek to komunikacja premiery, która pod względem mediowym obejmuje zarówno kanały online jak i offline.

 

Kampania będzie trwała do ostatniego odcinka serii, czyli do 9. sierpnia. Obejmuje ona zarówno kampanię w TV z emisją 5-sec. spotów na kanałach tematycznych z grupy Polsat i 30-sec. spot na Polsacie. Komunikacja obejmuje szerokozasięgowe serwisy oraz działania paid social na Facebooku i Instagramie. Dodatkowo prowadzona jest kampania w modelu programmatycznym oraz angażujące działania jak np. ankiety nanatemat.ploraz kampania w sieci justwifi. Za kreację i adaptację materiałów globalnych do kampanii odpowiada agencja Change Serviceplan, która przygotowała również formaty video na kanały online.

 

W ramach działań realizowane są również działania influencer marketingowe, które dla BBC Brit zaplanowała i przeprowadziła agencja Labcon. We współpracy z agencją GetHero i Rezigiuszem, jednym z najpopularniejszych influencerów w Polsce (ponad 3,5 mln subskrybentów na YT i ponad 1 mln na IG) powstał wyjątkowy film z udziałem Stiga. Odcinek, w którym Youtuber znany z zamiłowania do motoryzacji i szybkiej jazdy staje na torze wyścigowym oko w oko z owianą legendą gwiazdą „Top Gear”, miał premierę w środę 17 lipca na YouTubie na kanale @reZigiusz. Pierwszego dnia po emisji film trafił na 6 miejsce listy “Na czasie” YouTube!  Do dziś obejrzało go już prawie 850 000 internautów.

Link do materiału:https://www.youtube.com/watch?v=r_rfpULOcNc.

 

Premiera nowych odcinków 27 sezonu Top Gear, największego na świecie motoryzacyjnego show, odbywa się w każdy piątek o godz. 22:30 na kanale BBC Brit. Do grona prowadzących u boku Chrisa Harrisa dołączyli komik Paddy McGuinness i legenda krykieta Andrew „Freddie” Flintoff. Nie zabraknie również jedynego w swoim rodzaju kierowcy wyścigowego, znanego wszystkim jako Stig. W nowej serii Paddy, Freddie i Chris stawią czoła największym i najtrudniejszym wyzwaniom w historii „Top Gear”, doprowadzając swoje samochody (i siebie samych) do granic wytrzymałości.

Comments

comments

109
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...