Tomasz Molga i Beata Kitowska przeszli do Wirtualnej Polski

Redakcja PR - 04.08.2017
299

Tomasz Molga i Beata Kitowska przeszli do Wirtualnej Polski

Tomasz Molga, były dziennikarz serwisu NaTemat.pl i Beata Kitowska  fotoedytorka dodatków lokalnych w Gazecie Wyborczej dołączyli do Wirtualnej Polski. Oboje raportować będą do Marcina Ręczmina, Redaktora Naczelnego w Wirtualnej Polsce.

Tomasz Molga, w Wirtualnej Polsce pisać będzie o bieżących sprawach społecznych z pogranicza polityki i biznesu.  Od 2014 roku związany był z NaTemat.pl, gdzie pisał do działu pieniądze.  Wcześniej przez pięć lat pracował we „Wprost”, gdzie  pełnił funkcję szefa działu Biznes (przygotowywał m.in. listę 100 najbogatszych Polaków i Polek).

Pisałem nie tylko o  biznesie, ale również polityce, wojsku (będąc korespondentem w Iraku), głośnych procesach sądowych. Wszystko to właściwie piszę po prostu o ludziach, bo za każdą opowiadaną  historią zazwyczaj stoi właśnie człowiek. Tak pokazywany świat jest najciekawszy. Dzięki skali działania, właśnie Wirtualna Polska daje satysfakcję tworzenia od ogromnej rzeszy odbiorców. Jestem tu zaledwie kilka godzin i już czuję, że świetnie się bawię – powiedział Tomasz Molga.

Przed pracą we „Wprost” Molga był dziennikarzem „Super Expressu” „Życia”, „TVP Warszawa” i „Polsatu”

Beata Kitowska w Wirtualnej Polsce będzie między innymi tworzyć infografiki.  Od 2012 roku związana była z Gazetą Wyborczą, gdzie pracowała jako fotoedytor dodatków lokalnych. Wcześniej była fotoedytorem w PAP oraz w Rzeczpospolitej.

Comments

comments

299
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...