Tomasz Jażdżyński nowym prezesem Gremi Media

Redakcja PR - 21.12.2017
147

Tomasz Jażdżyński nowym prezesem Gremi Media

Tomasz Jażdżyński został nowym prezesem spółki Gremi Media. Zastąpił Dariusza Bąka, który wszedł w skład rady nadzorczej.

 

Tomasz Jażdżyński jest absolwentem Informatyki (1995) oraz Zarządzania i Marketingu (1998) na Uniwersytecie Technicznym AGH w Krakowie.

W czerwcu bieżącego roku został powołany do Rady Nadzorczej Gremi Media SA, z poziomu której wspierał strategiczne dla Grupy projekty digitalowe.

Był jednym z założycieli powstałej w 1994 r. spółki Abakus – producenta oprogramowania wspomagającego inwestycje kapitałowe. Począwszy od 1995 r. przez 5 kolejnych lat pracował w krakowskich domach maklerskich KDM (później IDM SA) i Penetrator, między innymi jako analityk rynku kapitałowego i szef działu IT.

We wrześniu 1999 r. związał się z portalem Interia.pl, w którym w kwietniu 2000 r. objął stanowisko prezesa zarządu spółki. W lutym 2001 r.,  będąc najmłodszym w historii polskiego rynku kapitałowego prezesem zarządu, wprowadził Interia.pl SA na GPW w Warszawie. Miał wówczas mniej niż 30 lat.

Jako prezes będzie szczególnie zabiegał o jak najszybszą realizację projektów związanych z cyfryzacją, które są dla spółki kluczowymi przedsięwzięciami.

Comments

comments

147
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...