TOFU Studio z czterema nagrodami podczas CREATIVE WEEK w Nowym Jorku.

Informacja Prasowa - 18.06.2021
160

TOFU Studio z czterema nagrodami podczas CREATIVE WEEK w Nowym Jorku.

TOFU Studio z czterema nagrodami podczas CREATIVE WEEK w Nowym Jorku.

Gdańskie TOFU Studio otrzymało w ubiegłym tygodniu aż cztery nagrody w konkursach THE ONE SHOW oraz 100th ADC AWARDS, podczas odbywającego się w Nowym Jorku CREATIVE WEEK 2021, globalnego święta kreatywności. Polacy otrzymali srebro, brąz oraz dwa wyróżnienia.

CREATIVE WEEK został powołany w 2009 roku przez The One Club for Creativity, amerykańską organizację non – profit powstałą w 1961 roku doceniającą i promującą dobre rozwiązania w designie i reklamie. Zadaniem tego tygodniowego festiwalu sztuk wizualnych jest integracja branży oraz całej społeczności skupionej wokół szeroko pojętej kreatywności w komunikacji. Poza cyklicznymi konferencjami i prelekcjami, nieodzownymi elementami tego dużego przedsięwzięcia są także gale konkursowe: The ONE SHOW oraz ADC Awards zaliczające się do najbardziej prestiżowych konkursów kreatywnych na świecie i doceniające najlepsze i najbardziej rozpoznawalne prace zgłaszane na oba te konkursy z najodleglejszych zakątków świata.

W tym roku w obu tych konkursach TOFU Studio z Gdańska po raz pierwszy otrzymało aż cztery nagrody. Na 100th ADC Annual Awards srebrem w kategorii “ILUSTRACJA” nagrodzono kalendarz “The Legends” przygotowany charytatywnie dla UNICEF Polska. Brąz w tej samej kategorii i tym samym konkursie otrzymała także animacja poświęcona historii “Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana dla Muzeum Narodowego w Gdańsku.

Oba te projekty zyskały także uznanie w oczach Jury konkursu THE ONE SHOW, ponieważ oba zdobyły także prestiżowe wyróżnienia: MERRIT AWARDS w kategorii DESIGN.

Comments

comments

160
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...