Tigers z nowym CEO

Informacja Prasowa - 11.05.2022
239

Franciszek Georgiew rezygnuje z fotela CEO.

Tigers z nowym CEO

Po siedmiu latach prężnego rozwoju Tigers na rynku agencji digitalowych, Franciszek Georgiew rezygnuje z fotela CEO. Prezesem zarządu i nowym wspólnikiem Tigers zostaje Karolina Kawska.

Karolina Kawska z agencją Tigers związana jest od 2015 roku. W 2020 roku objęła funkcję head of social media, a w czerwcu 2021 awansowała na stanowisko head of customer success. Po rezygnacji z pełnienia funkcji CEO przez Franciszka Georgiewa, twórcy i właściciela Tigers, Kawska pokieruje teraz całą agencją. W planach Tigers na ten rok jest m.in. otwarcie pierwszego lokalnego oddziału agencji w Krakowie i przygotowanie do wejścia na zagraniczne rynki w 2023 roku.

Przez ostatnie dwa lata koncentrowałam się na budowaniu silnego zespołu Customer Success, który rozwinęłam z 7 do 47 specjalistów, oraz znacznym zwiększeniu udziału obsługi klientów z segmentu korporacyjnego. To dobry fundament do dalszej rozbudowy agencji, w której DNA zaszyta jest misja bycia  przewodnikiem po digitalowej dżungli. Nie planuję rewolucji w Tigers. Jesteśmy nowoczesną i dobrze działającą organizacją, w której nieustannie walczymy o podnoszenie jakości i efektywności naszej pracy, co doceniają klienci. Przychody agencji podwajamy konsekwentnie z roku na rok, zebraliśmy świetny team specjalistów z rynku i wykształciliśmy managerów, którzy stoją za tym sukcesem. Jestem ogromnie wdzięczna Franciszkowi oraz wszystkim tym, którzy budowali markę Tigers i przyczynili się do kolejnych sukcesów agencji w minionych 7 latach. Czas na kolejny rozdział

– mówi Karolina Kawska, CEO agencji digitalowej Tigers.

Karolina Kawska wraz z funkcją prezesa zarządu, weszła również w posiadanie udziałów w spółce Tigers. Franciszek Georgiew będzie teraz koncentrował swoją uwagę na rozwoju grupy podmiotów działających w obszarach marketingu, technologii i automatyzacji przedsiębiorstw.

Oddaję stery agencji w momencie jej rozkwitu. Rośniemy najszybciej na rynku, a kolejne oceny satysfakcji klientów dają poczucie dobrze wykonanej pracy. To początek kolejnego rozdziału, w którym Karolina i zbudowany przez nas zespół liderski sięgną razem po kolejne szczyty w obszarze digital marketingu. Moje naturalne talenty i uwolniony czas będę chciał wykorzystać w budowaniu grupy podmiotów z obszarów marketingu i technologii z silnym zapleczem shared services center, a także budować naszą obecność zagranicą z wykorzystaniem zewnętrznego finansowania. Tigers stanowi esencjonalną część tego planu i jest swego rodzaju wzorem do naśladowania przez nowe przedsięwzięcia. Cieszę się, że przekazuję firmę w tak kompetentne ręce

 – mówi Franciszek Georgiew, założyciel i właściciel spółki Tigers.

Comments

comments

239
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...