Tigers wyróżnione w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2021 

Jerzy Ciszewski - 16.09.2021
274

Tigers wyróżnione w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2021 

Tigers wyróżnione w konkursie Employer Branding Excellence Awards 2021

Agencja digitalowa Tigers została wyróżniona za projekt „Akademia Tygrysa” w konkursie organizowanym przez HRM Institute.

Employer Branding Excellence Awards 2021 to X edycja jednego z najstarszych i największych branżowych konkursów. W tym roku wśród laureatów konkursu znalazła się agencja Tigers, która otrzymała wyróżnienie za projekt „Akademia Tygrysa”.

Akademia Tygrysa to program rekrutacyjno-szkoleniowy, który powstał w marcu 2021r. Jest odpowiedzią na wyzwania związane z rekrutacją specjalistów w obszarze digital marketingu. Za ideę i realizację odpowiadały i Melania Wawrzyniak – Senior Social Media Specialist w Tigers i Sabina Kwiatkowska – HR Manager

Program pokazuje sposób działania Tigers – innowacyjny, szybki i kompleksowy. Od pojawienia się pomysłu, do wdrożenia pierwszych nowych Tygrysów do zespołu agencji minęły 2 miesiące. Do Akademii Tygrysa spłynęło ponad 100 zgłoszeń. Program rozpoczynał się od i 4 dni szkoleń z zakresu digital marketingu prowadzonych przez Ekspertów Tigers.. Każde szkolenie kończyło się zadaniem domowym, które uczestnicy wykonywali jeszcze  tego samego dnia. Spośród wszystkich, którzy wykonali komplet zadań, agencja wyłoniła 20 osób na rozmowy rekrutacyjne. Po rozmowach, w które zaangażowali się specjaliści Tigers, wybrano 7 osób, które odbyły dwumiesięczny staż w agencji. Dziś większość z nich należy do różnych zespołów w Tigers.

Dzięki powtarzalności, przejrzystości i skuteczności procesu, w sierpniu została uruchomiona 2 edycja programu: Akademia Tygrysa 2.0. Na przełomie sierpnia i września 2021r., w ramach programu wybrano 6 osób, które stworzą zdalny zespół obsługujący klientów performance Tigers. Ponad 30 uczestników otrzymało możliwość uczestnictwa w 10-dniowym programie szkoleniowym prowadzonym przez Ekspertów Tigers – dzięki boostowi wiedzy będą mogli aplikować do Tigers w kolejnych rekrutacjach.

Sabina Kwiatkowska: Dlaczego Akademia Tygrysa to wyjątkowy projekt? Rzadko na rynku zdarza się sytuacja, w której tak mocno zadowolone są dwie strony: kandydaci, którzy uczestniczą w szkoleniach oraz agencja, która wybiera do współpracy najlepszych. Mało tego – pozostali uczestnicy Akademii Tygrysa, w których dostrzegamy potencjał, są polecani do innych firm i z powodzeniem rozwijają karierę w digital marketingu.

Comments

comments

274
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...