Tajemniczy detektyw w Banku Pekao

Informacja Prasowa - 22.09.2021
74

Tajemniczy detektyw w Banku Pekao

Tajemniczy detektyw w Banku Pekao

Brygadę PeoPay KIDS, która towarzyszy najmłodszym w poznawaniu świata finansów w aplikacji PeoPay KIDS, odwiedził detektyw, specjalizujący się w poszukiwaniu oszczędności. Jednak jest on tak tajemniczy, że nikt nie wie, jak wygląda. Bank, chcąc rozwikłać tę zagadkę, zaprosił dzieci do udziału w konkursie plastycznym, w którym mają za zadanie sportretować detektywa. Autor zwycięskiej pracy otrzyma w nagrodę hulajnogę elektryczną, a stworzona przez niego postać zostanie „ożywiona” w krótkim filmie edukacyjnym.

Konkurs to kolejna inicjatywa Pekao, której celem jest zaangażowanie klientów w tworzenie przekazu komunikacyjnego najlepiej dopasowanego do ich potrzeb. Tym razem to najmłodsi,
a więc grupa docelowa aktywności brygady PeoPay KIDS zdecydują, jak ma wyglądać postać tropiąca oszczędności.

Pekao zaprasza do udziału w zabawie dzieci do lat 12, a na prace konkursowe czeka do 5 października 2021 r. Pierwszym krokiem do wzięcia udziału w konkursie jest odwiedzenie profilu Banku Pekao na Facebooku i przeczytanie opublikowanej tam bajki, aby poznać tajemniczego detektywa. Jej lektura ma za zadanie zainspirować dzieci do nazwania go oraz narysowania jego postaci. Następnie zdjęcie rysunku wraz z proponowanym imieniem należy opublikować w komentarzu pod następującym postem:

https://www.facebook.com/bankpekaosa/posts/4432260216834781).

Zwycięska praca zostanie nagrodzona hulajnogą elektryczną, a sportretowana na niej postać detektywa „ożyje” w krótkim filmie edukacyjnym na temat oszczędzania i bezpieczeństwa
w sieci, który zostanie stworzony przez Pekao oraz opublikowany w mediach społecznościowych banku. Dzieci, których prace zajmą drugie i trzecie miejsce również otrzymają hulajnogi elektrycznie. Na kolejnych 25 najmłodszych czekają 4-osobowe vouchery do kin sieci Kinads.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://insignia.pl/regulamin-odwiedziny-u-brygady-peopay-kids.html

Do końca października za otwarcie Pakietu PeoPay KIDS i spełnienie warunków promocji dziecko może zyskać 50 zł kieszonkowego na start i 2% na koncie oszczędnościowym Mój Skarb do kwoty 3000 zł przez 3 miesiące od otwarcia. Szczegółowe informacje o Pakiecie PeoPay KIDS można znaleźć na stronie: https://www.pekao.com.pl/peopaykids.

Comments

comments

74
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...