T-Mobile z akcją CSRową „Pomoc mierzona kilometrami”

Informacja Prasowa - 19.08.2016
8

"Pomoc Mierzona Kilometrami" - akcja T-Mobile

Pomoc Mierzona Kilometrami to ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku. Sekretem sukcesu akcji jest połączenie trzech elementów – wykorzystania nowych technologii, pasji do bycia aktywnym oraz chęci do pomagania dzieciakom!

Dzięki akcji Pomoc Mierzona Kilometrami będąc aktywnym – robimy coś dla siebie, ale i równolegle pomagamy podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam w powrocie do formy! Kilometry zbierane przez uczestników akcji zamieniają się na realne wsparcie finansowe dla niepełnosprawnych dzieci. W ten sposób na konto fundacji co roku trafia aż milion złotych! Od pierwszej edycji akcji w aktywne pomaganie zaangażowało się tysiące Polaków, którzy z roku na rok bili kilometrowe rekordy w szczytnym celu. W 2013 Polacy wspólnie pokonali 40 milionów kilometrów, w kolejnym roku dystans wzrósł do 80 milionów km, aby w 2015 roku osiągnąć poziom 115 milionów! W tym roku planujemy pobić kolejny kilometrowy rekord i zaangażować w akcję jeszcze więcej ludzi dobrej woli.

Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska, opowiada o idei akcji w rozmowie z portalem publicrelations.pl:

W T-Mobile wierzymy, że jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie postawione sobie cele i mierzyć wysoko. I to samo przekazujemy uczestnikom naszej akcji, którzy coraz liczniej i z coraz większym zaangażowaniem zbierają miliony kilometrów dla dzieciaków. Co roku udowadniamy sobie i wszystkim dookoła, że jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele dla innych – wystarczy tylko chęć, cel i dobre emocje. W tym roku nie będzie inaczej, chcemy pobić kolejne rekordy we wspólnym pomaganiu!

Aby włączyć się w pomaganie wystarczy pobrać na telefon bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker i dołączyć do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Każdy przebyty kilometr podczas wędrówki, biegania, jazdy na rowerze, rolkach lub na wózku inwalidzkim aplikacja będzie zliczać do ogólnej puli kilometrów w ramach akcji. Nie trzeba być sportowcem, aby włączyć się w pomaganie – kilometry można zbierać podczas codziennych spacerów z psem czy czasie wakacyjnych pieszych wycieczek.

Akcja Pomoc Mierzona Kilometrami co roku udowadnia, że Polacy mają dużo energii oraz wielkie serca do pomagania najmłodszym!

Akcję można śledzić na bieżąco na Facebooku.

Dodatkowe informacje o akcji można znaleźć również na stronie T-Mobile. 

Comments

comments

8
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...