Szymon Wiechetek odpowiada za promocję MURATORA

Informacja Prasowa - 25.06.2020
225

Szymon Wiechetek odpowiada za promocję MURATORA

Szymon Wiechetek odpowiada za promocję MURATORA

Szymon Wiechetek awansował na stanowisko Brand Managera i przeszedł z działu marketingu Wnętrza i Profesjonaliści do działu marketingu Budowa w spółce TIME SA. Odpowiada za planowanie i realizację strategii promocyjnej miesięcznika „Murator”, Numerów Specjalnych, wydań cyfrowych oraz serwisu Murator.pl. Jego zadaniem będzie zwiększenie świadomości na temat rozwiązań online’owych, funkcjonujących pod marką Murator.

Szymon Wiechetek związany jest z Grupą ZPR Media od lutego 2017 roku. Dotychczas pełnił obowiązki specjalisty ds. marketingu i odpowiadał za promocję tytułów wnętrzarskich „M jak Mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, serwisu Urzadzamy.pl, miesięcznika i serwisu „Architektura-murator” oraz publikacji dla profesjonalistów: „Informator Budowlany” i „Informator Instalacyjny”. Produkty te obsługiwane są przez dział marketingu Wnętrza i Profesjonaliści, którego dyrektorem jest Anna Wróblewska.

Szymon Wiechetek ukończył studia magisterskie z Logistyki Mediów na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie uczęszcza na studia podyplomowe Salesforce CRM i Marketing Automation realizowane na Akademii Leona Koźmińskiego.

Comments

comments

225
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...