Sylwestrowa celebracja z Wujaszkiem Liestyle, Flirtini i z bąbelkami

Jerzy Ciszewski - 21.12.2018
262

Sylwestrowa celebracja z Wujaszkiem Liestyle, Flirtini i z bąbelkami

Sylwestrowa celebracja z Wujaszkiem Liestyle, Flirtini i z bąbelkami

Imprezę Sylwestrową i huczne powitanie Nowego Roku, dla wszystkich fanów dobrej zabawy przygotował Wujaszek Liestyle wspólnie z duetem DJskim Flirtini oraz marką Martini. Goście będą bawić się w industrialnych przestrzeniach Elektrowni Powiśle w Warszawie. Koniec roku najlepiej uczcić w gronie przyjaciół wznosząc toast z bąbelkami Martini Asti! No Martini No Party!

 Nowy Rok to wyjątkowe wydarzenie i najbardziej wyczekiwany wieczór ze wszystkich w całym roku. W tym, każdy może spędzić go w prawdziwie imprezowym stylu. Niezwykłe New Year’s Eve Party dla wszystkich miłośników dobrej zabawy pod hasłem No Martini No Party, szykuje Wujaszek Liestyle, znany z wyjątkowego zamiłowania do wieczornych spotkań, zarówno w domu, jak i w klubach. Sylwestrową noc zaplanował wspólnie z Martini, duetem DJskim Flirtini w asyście przyjaciół za DJką oraz barowym teamem Hocków Klocków.

Goście powitają Nowy Rok w zupełnie nowej, uznawanej obecnie za najgorętszą lokalizacje na mapie Warszawy – Elektrowni Powiśle, która już wkrótce otworzy się na nowo i będzie dawać energię zarówno warszawiakom jak i turystom. Będzie to pierwsza impreza sylwestrowa w industrialnych, klimatycznych wnętrzach Elektrowni, zorganizowana jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem.

Jak co roku wielkiemu odliczaniu do północy będą towarzyszyły tradycyjnie bąbelki. Noc sylwestrową Wujaszek wraz ze swoimi gośćmi będzie celebrował razem z Martini Asti! Bo bez Martini przyjęcie się nie liczy! #NoMartiniNoParty

Martini od lat wspiera włoskie zamiłowanie do świętowania, zaszczepiając w Polakach południowy sposób życia. Zbliżający się okres przygotowań do obchodów Nowego Roku i czas karnawału to tylko kilka z wielu okazji do imprezowych spotkań. Poprzez obecność w ważnych momentach w życiu, Martini zachęca do wspólnego świętowania wyjątkowych chwil. La dolce vita, czyli włoska radość życia i towarzyszące jej toasty najlepiej smakują wzniesione oryginalnym smakiem bąbelków Martini Asti.

Każdy chętny może dołączyć do Wujaszka na imprezę Sylwestrową i celebrować Nowy Rok razem z Martini! Więcej szczegółów na wydarzeniu na Facebooku:   https://www.facebook.com/events/356257618469725/

Martini Asti

Martini Asti to białe, słodkie wino musujące. Idealnie komponuje się z różnego rodzaju deserami. Wino wyróżnia się wyczuwalną nutą kwiatu akacji i pomarańczy przełamaną aromatem lipy. Wytwarzane jest z jednego z najstarszych gatunków winogron jakim jest Moscato Bianco, uprawianych w rejonie Morza Śródziemnego. Pochodzi z regionu Santo Stefano Belbo, w samym sercu Asti. Produkowane jest według niezmiennych od lat, tradycyjnych metod. Wino musujące Asti to produkt, który od lat towarzyszy najważniejszym toastom.

Marka Martini

Martini to jedna z najbardziej ikonicznych marek alkoholowych, która może pochwalić się ponad 150-letnią historią. To niezmienny i oryginalny smak, którego receptura do dziś owiana jest tajemnicą. Marka, pełna włoskiego stylu, dyktuje trendy i wspiera polskich projektantów w rozwijaniu ich działalności. Inspiruje do tworzenia nowych projektów. Martini na stałe współpracuje z najbardziej cenionymi twórcami na polskim rynku mody.

Comments

comments

262
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...