Studio Tymbark

Jerzy Ciszewski - 13.04.2016
197

Co powstanie z połączenia trzech popularnych vlogerów i Tymbarku?

Co powstanie z połączenia trzech popularnych vlogerów i Tymbarku? Mieszanka wybuchowa, czyli Studio Tymbark! To jedyne takie miejsce na YouTube, gdzie co tydzień spotkać można ulubionych twórców w niepowtarzalnej serii filmów, która właśnie się rozpoczyna.

YouTube to miejsce spotkań, które każdego dnia gromadzi miliony chwil pełne emocji. Ulubieni twórcy dla widzów są jak najlepsi kumple – nie tylko opowiadają o swoich doświadczeniach, ale też bawią, motywują i zarażają pasją. Relacje na YouTube są wyjątkowe także dlatego, że tutaj liczy się interakcja – każdy widz, każdy komentarz i opinia mają tu znaczenie.

Tymbark też codziennie wspiera tysiące swoich fanów, rozbawia ich do łez i inspiruje do działania. Dlatego właśnie postanowił spotkać się z nimi także na YouTube! Ale nie działa sam – stworzył Studio Tymbark, do którego zaprosił topowych vlogerów. Prowadzący kanał to SKKF, JDabrowsky i Banshee – w takim składzie nie znajdziecie ich w żadnym innym miejscu w sieci! To pierwszy w Polsce cotygodniowy program marki napojowej na własnym kanale YouTube.

Jakie będzie Studio Tymbark? Pełne pozytywnej energii! Czasami spotkamy YouTuberów na zielonej kanapie, a czasami będą oni wyjeżdżać, by kręcić filmy w plenerze. Team Tymbarku to troje vlogerów, ale na widzów czeka wiele niespodzianek, bo do Studia będą zapraszani także goście specjalni. Program będzie interaktywny i widzowie będą mieć na niego wpływ.  W Studiu Tymbark dziać się będzie naprawdę dużo, więc najlepszy sposób, by być na bieżąco, to już teraz zasubskrybować kanał:

www.youtube.com/channel/UCeBw1Tn_6AL6sMIP8qa1plQ

file_57061c35d47087948637610

źródło – Tymbark

Comments

comments

197
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...