Spotkanie MediaLeaders na Śląsku z Icon Strategies

Informacja Prasowa - 19.06.2019
194

Spotkanie MediaLeaders na Śląsku z Icon Strategies

25 czerwca, we wtorek na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się śląska edycja MediaLeaders, inicjatywy Piotra Zielińskiego, wydawcy Dzień Dobry TVN. Spotkanie zorganizuje Icon Strategies. Patronować mu będzie Polskie Stowarzyszenie Public Relations.

MediaLeaders to inicjatywa pro bono powołana do życia przez Piotra Zielińskiego, wydawcę Dzień Dobry TVN.  Podczas spotkań Piotr Zieliński przybliża specjalistom ds. komunikacji tajniki współpracy z redakcjami telewizyjnymi, na przykładzie pracy TVN. W spotkaniach uczestniczy od 20 do 40 osób. 

Spotkanie jest bezpłatne, jednak liczba miejsc ograniczona jest do 30, z czego dziesięć miejsc przeznaczonych jest dla członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.  Decyduje kolejność zgłoszeń. Chęć uczestnictwa można zgłaszać poprzez stronę projektu dostępną pod adresem: http://medialeaders.iconstrategies.pl

 Dotychczas spotkania MediaLeaders odbywały się w Warszawie i Krakowie. Wzięło w nich udział łącznie ponad 300 specjalistów ds. komunikacji.

 Za organizację spotkania odpowiada zespół Icon Strategies. Gospodarzem spotkania jest Stadion Sląski. Patronat nad całym cyklem spotkań MediaLeaders sprawuje Polskie Stowarzyszenie Public Relations.

 

Comments

comments

194
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...