Sokołów partnerem trasy koncertowej sanah – Uczta Tour ‘22

Informacja Prasowa - 29.04.2022
58

Sokołów partnerem trasy koncertowej sanah – Uczta Tour ‘22

Sokołów partnerem trasy koncertowej sanah – Uczta Tour ‘22

Sokołów został partnerem rozpoczynającej się właśnie trasy koncertowej sanah Uczta Tour ‘22. Firma będzie obecna podczas wszystkich koncertów, które odbędą się w 11 miastach Polski. Sokołów przygotował również z tej okazji dedykowaną, specjalną linię kabanosów Sokołów „Kabanosiki” sanah.

sanah to jedna z najbardziej znanych artystek w naszym kraju. Młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej ma na swoim koncie wiele hitów, które cieszą się niezwykłą popularnością. Ostatnio wydany album „Uczta” nawiązuje tytułem do miłego spędzania czasu i wspólnego zasiadania przy stole. Premierze albumu towarzyszy trasa Uczta Tour ‘22. To cykl 12 wyjątkowych koncertów, które odbywać się będą w kolejne wiosenne wieczory w Gdańsku, Poznaniu, Tarnowie, Gliwicach, Lublinie, Toruniu, Łodzi, Krakowie, Wrocławie, Szczecinie i Warszawie.

Sokołów został partnerem tej trasy koncertowej. – Jako jeden z liderów w naszej branży, jesteśmy otwarci na nowe formy promocji naszej marki – mówi Maciej Częścik, Wiceprezes ds. Handlu i Marketingu w Sokołów S.A. – Chcemy też skutecznie docierać do młodych konsumentów, stawiając na nowe aktywności w tym obszarze. Dlatego niezmiernie cieszymy się z takiej formy współpracy, jaką jest partnerstwo trasy koncertowej sanah Uczta Tour ‘22. W ten sposób możemy aktywnie towarzyszyć młodym ludziom podczas wydarzeń, z którymi wiąże się tak wiele pozytywnych emocji.

Sokołów przygotował również dla fanów dobrej muzyki i dobrego jedzenia niespodziankę. To limitowana wersja kabanosów „Kabanosiki” sanah. Produkty z limitowanej serii będzie można nabyć w trakcie koncertów oraz w wybranych sklepach firmowych Sokołów i Gzella w miastach, w których odbywać się będą koncerty. Punkty sprzedaży zostaną oznakowane plakatami informującymi o akcji.

Comments

comments

58
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...