Smartfony Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro ze specjalnym prezentem

Redakcja PR - 14.11.2018
7

Kupując jeden z tych modeli, użytkownik może otrzymać punkty Huawei i przeznaczyć je na dostęp do aplikacji oraz ekskluzywnych treści

Mate 20 i Mate 20 Pro to najnowsze flagowe smartfony Huawei, stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wyposażone są m. in. w pierwszy na świecie 7-nanometrowy mobilny procesor Kirin 980 z podwójnym chipsetem odpowiedzialnym za sztuczną inteligencję i potrójny aparat Leica z ultraszerokokątnym obiektywem. Od dzisiaj do końca 2018 roku, kupując jeden z tych modeli, użytkownik może otrzymać punkty Huawei i przeznaczyć je na dostęp do aplikacji oraz ekskluzywnych treści, m.in. gier. Wystarczy założyć konto Huawei ID na nowym smartfonie lub zalogować się na już istniejącym.

 

 

Do końca 2018 roku, przy zakupie Huawei Mate 20 lub Mate 20 Pro, użytkownik może odebrać prezent:

  • 50 punktów Huawei za założenie konta Huawei ID (o wartości 50 zł)
  • 80 punktów Huawei za zalogowanie się na istniejącym już koncie Huawei ID (o wartości 80 zł)

Huawei ID to unikatowe, osobiste konto użytkownika, które w wygodny sposób łączy wszystkie urządzenia Huawei. Usługa zapewnia łatwy dostęp do dokumentów przechowywanych na różnych urządzeniach i kopii zapasowych kontaktów za pomocą paru kliknięć. Dzięki Huawei ID użytkownik ma też dostęp do wielu aplikacji, z bezpłatnymi treściami oraz płatnymi:

  • Huawei AppGallery – miejsca z najlepszymi aplikacjami do fotografii i rozrywki,
  • Huawei Themes z dziesiątkami tysięcy stylowych motywów, czcionek i tapet, które spersonalizują wygląd telefonu,
  • Mobile Cloud – usłudze zapewniającej synchronizowanie i wygodne przesyłanie plików, np. zdjęć, filmów i dokumentów do chmury oraz między urządzeniami mobilnymi Huawei.

Comments

comments

7
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...