Sizeer i Nike Just Go Bigger dzięki aktywacji od 180heartbeats + Jung v Matt

Informacja Prasowa - 13.05.2019
101

Sizeer i Nike Just Go Bigger dzięki aktywacji od 180heartbeats + Jung v Matt

Just Go Bigger – hasło promocyjne Nike Air Max 720 stało się inspiracją dla wspólnej kampanii Sizeer i Nike. Nowa, jeszcze większa poduszka gazowa buta osadzona została w wyjątkowej, miejskiej perspektywie.

AM 720 to najnowszy model z kultowej miejskiej serii Nike Air Max. Posiada największą, jak dotąd, poduszkę gazową Air (aż 38 milimetrów). Zgodnie z hasłem promocyjnym – Just Go Bigger – 180heartbeats powiększyła ją jeszcze bardziej: w online’owym spocie i materiałach promocyjnych (digital, POS) przedstawiła ogromne buty w przestrzeni miniaturowego miasteczka.

Nike Air Max to seria absolutnie kultowa wśród sneakerheadów – mówi Bartłomiej Walczuk, creative director w 180hb – Chcieliśmy pokazać najważniejszą cechę produktu – największą poduszkę, dlatego zmniejszyliśmy wszystko dookoła, budując małe miasteczko po którym się poruszaliśmy. Stworzenie makiety zajęło nam około tygodnia, ale efekty tej pracy widać w detalach – dodaje.

Działania pod hasłem Just Go Bigger zaplanowano w kanałach własnych Sizeer – na Facebooku, Instagramie, stronie www oraz w SizeerApp.

Sizeer to multibrandowa sieć posiadająca w ofercie sneakery, streatwear i akcesoria topowych marek. Sizeer kieruje się na miasto, bo najlepszy streetwear od kultowych brandów potrzebuje przestrzeni. Od lat selekcjonuje najlepsze sneakery, które dystrybuuje w sieci salonów w ponad 150 lokalizacjach w Europie. Wybiera tylko oryginalne produkty. We współpracy z topowymi markami tworzy multibrand, dla którego „c-i-t-y” to najważniejsze litery alfabetu.

180heartbeats współpracuje z Nike od 2014 r. W tym czasie tworzyła strategie digitalowe, aktywacje konsumenckie, koncepcje eventów, produkowała assety dla marki i sportowców (wideo, snap&insta stories, animacje, sesje zdjęciowe, design, social media).

Linki:

teaser: https://www.facebook.com/watch/?v=614402222409248

reveal: https://www.facebook.com/watch/?v=1587304674754559

Comments

comments

101
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...