SIGNIUS i Fully-Verified ogłaszają strategiczną współpracę w zakresie weryfikacji tożsamości w podpisach zaawansowanych

Informacja Prasowa - 26.02.2021
88

SIGNIUS i Fully-Verified ogłaszają strategiczną współpracę w zakresie weryfikacji tożsamości w podpisach zaawansowanych

SIGNIUS i Fully-Verified ogłaszają strategiczną współpracę w zakresie weryfikacji tożsamości w podpisach zaawansowanych

Integracja obu rozwiązań umożliwia w pełni prawomocne, zgodne z unijnym rozporządzeniem eIDAS dotyczącym elektronicznej identyfikacji, zdalne podpisywanie dokumentów podpisem zaawansowanym w sposób niezwykle szybki, wygodny i bezpieczny. Współpraca firm pozwala na całkowicie wolne od ryzyka podpisywanie dokumentów online, dając gwarancję, że osoba, która podpisała dokument, jest faktycznie tą, która miała go podpisać.
SIGNIUS oferuje nowoczesną platformę zdalnego podpisywania dokumentów zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Usługa występuje w dwóch wariantach: Professional i Enterprise – obie zaspokajają wszelkiego rodzaju wymagania firm różnej wielkości, dotyczące podpisywania dokumentów podpisem elektronicznym w prawnie wiążący sposób, a także cyfrowe zarządzanie umowami i zdalną identyfikację klienta zgodną z KYC, CFT i AML.
Fully-Verified oferuje weryfikację tożsamości w formie wideo, zgodną ze standardami używanymi w bankowości. Firma świadczy usługi weryfikacji tożsamości, które eliminują oszustwa, przyspieszają onboarding klientów i zapewniają zgodność z przepisami. Usługi Fully-Verified obejmują: Live-Verify – gdzie użytkownik łączy się ze specjalistą ds. weryfikacji podczas rozmowy video na żywo, a także Self-Verify – gdzie użytkownik samodzielnie przeprowadza procedurę identyfikacji, robiąc selfie i zdjęcia swojego dokumentu, podczas gdy cała procedura jest nagrywana na wideo.
Jack Piekarski, CEO i CMO SIGNIUS: Fully-Verified zapewnia rozwiązanie do weryfikacji tożsamości oparte na sztucznej inteligencji, które łączy w sobie najlepsze praktyki i wysoce zautomatyzowaną technologię opartą na uczeniu maszynowym. Poprzez integrację przyjaznego dla użytkownika oraz intuicyjnego rozwiązania do zdalnego onboardingu, poszerzymy listę metod weryfikacji naszego portalu do zdalnego zarządzania i podpisywania dokumentów na platformie SIGNIUS Professional.
Łukasz Kwiatkowski, CEO Fully-Verified: Wspaniale jest widzieć, że rozwiązania do podpisywania elektronicznego kładą coraz większy nacisk na bezpieczną weryfikację tożsamości. Potwierdzenie tożsamości za pomocą e-maila lub linku sms często nie wystarczy. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc.
Łączenie podpisywania dokumentów online z rozwiązaniami do weryfikacji tożsamości wydaje się być nowym trendem w branży, który jest wzmacniany przez rosnącą presję ze strony instytucji regulujących. Firmy, które chcą wyeliminować ryzyko związane z procedurami elektronicznego podpisywania dokumentów, dzięki współpracy SIGNIUS i Fully-Verified, dostają to, co najlepsze w obu rozwiązaniach.

Comments

comments

88
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...