Setki i odsetki od ZETki

Informacja Prasowa - 30.01.2024
180

Codziennie do 2 lutego br. słuchacze mogą wygrać po 500 zł.

Wystartowała akcja „Setki od ZETki”, a ekipa Radia ZET z ZETomatem pełnym pieniędzy wyruszyła w trasę po Polsce. Codziennie do 2 lutego br. słuchacze mogą wygrać po 500 zł. A już 5 lutego rozpocznie się druga edycja zabawy „Odsetki od ZETki”, w której Radio ZET będzie spłacać raty kredytowe uczestników.

Zadaniem słuchaczy, biorących udział w akcji „Setki od ZETki” jest zdobycie numeru PIN, którego kolejne cyfry podają na antenie prowadzący, a następnie odnalezienie po wskazówkach lokalizacji ZETomatu. Osoby, które dotrą do niego jako pierwsze i wskażą prawidłowo czterocyfrowy numer PIN, wypłacą po 500 zł.
Pieniądze można również wygrać na antenie. Wystarczy podać prawidłowy numer PIN dnia lub wskazać miasto, w którym znajduje się ZETomat. Do wygrania po 500 zł. Więcej TUTAJ.
„Setki od ZETki” to preludium do „Odsetek od ZETki”, czyli cieszącej się dużą popularnością zabawy, w której Radio ZET pomaga spłacać raty kredytów. Jej uczestnicy wypełniają formularz dostępny na Radiozet.pl, podając m.in. wysokość swojej raty. W rundach finałowych na antenie Radia ZET słuchacze odpowiadają na pytania z quizu. Uczestnicy mają zagwarantowaną spłatę jednej raty. Odpowiadając poprawnie na kolejne pytania mogą otrzymać pieniądze na pokrycie 3, 6 lub 12 rat kredytu. Szczegóły TUTAJ.
Zabawa „Odsetki od ZETki” wystartuje 5 lutego br.

Comments

comments

180
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...