Seria unikalnych dokumentów o Isle of Man TT zadebiutuje na antenie Motowizji

Informacja Prasowa - 16.10.2020
18

Seria unikalnych dokumentów o Isle of Man TT zadebiutuje na antenie Motowizji

Seria unikalnych dokumentów o Isle of Man TT zadebiutuje na antenie Motowizji

W sobotę, 17 października o godz. 21:00 w Motowizji zadebiutuje pierwszy odcinek serii Isle of Man TT – Miniona dekada, poświęconej ostatniemu dziesięcioleciu wyścigów na Wyspie Man.

„Isle of Man TT – Miniona dekada” składa się z sześciu wyjątkowych dokumentów, które opowiadają historie najważniejszych wyścigów i postaci ostatnich lat. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą podsumowania najlepszych wyścigów klasy Superbike TT. Odcinek drugi skupia się wokół historii Michaela Dunlopa – enigmatycznego, ale budzącego postrach rywali dziewiętnastokrotnego zwycięzcy IOM TT. Kolejna sobota to czas na skrót wydarzeń z Supersport TT. Następnie widzowie Motowizji poznają historię ekipy Padgets, jednego z niewielu prywatnych zespołów, startujących rokrocznie na brytyjskiej wyspie, który w krótkim czasie urósł do roli potęgi na Isle of Man. Później zgłębimy się w tajniki okrążenia na Wyspie Man, o którym opowiedzą najbardziej utytułowani zawodnicy. Na koniec zobaczymy najważniejsze momenty walki w królewskiej kategorii Senior TT.

Isle of Man TT jest integralną częścią Motowizji. Relacje z tych niesamowitych zawodów pokazujemy ekskluzywnie na naszej antenie od samego początku. Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację, że tegoroczna edycja się nie odbędzie. Na szczęście nasi widzowie dostaną solidną porcję wrażeń za sprawą serii Isle of Man TT – Miniona dekada. Wyspa Man kryje za sobą wiele niesamowitych historii i jestem pewien, że te, które zaprezentujemy zainteresują niejednego fana motorsportu. – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Kolejne odcinki Isle of Man TT – Miniona dekada będą emitowane co sobotę o godzinie 21:00.

06/06/2019: Dean Harrison (1000 Kawasaki/Silicone Engineering) and Conor Cummins (1000 Honda/Milenco by Padgetts Motorcycles Honda) at The Gooseneck during the RL360 Superstock TT race. PICTURE BY DAVE KNEEN/PACEMAKER PRESS.

Comments

comments

18
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...