Ruszyła rekrutacja do London School of Public Relations

Informacja Prasowa - 16.02.2017
229

Od 13 lutego można zgłaszać się na intensywny kurs London School of Public Relations

13 lutego ruszyła rekrutacja na intensywny kurs w ramach London School of Public Relations. Przedstawicielem szkoły w Polsce jest Związek Firm Public Relations. 

Kurs obywa się w formie weekendowych zjazdów. Odbędą się one w terminach:

Zjazd I 4-5 marca 2017;

Zjazd II 11-12 marca 2017;

Zjazd III 25-26 marca 2017;

Zjazd IV 23 kwietnia 2017.

Zajęcia sobotnie trwają w godzinach 10:00-18:30, niedzielne od 9:00 do 14:15. Ostatni, kwietniowy zjazd (egzaminy) potrwa od 9 do 15:00.

Koszt uczestnictwa w szkoleniu intensywnym wynosi 5 900 zł + 23% VAT od osoby. W cenę wliczony jest lunch oraz przerwy kawowe.

Wykładowcami są wyłącznie profesjonaliści, praktycy o dużym doświadczeniu zawodowym i dydaktycznym – kadra zarządzająca renomowanych agencji PR zrzeszonych w ZFPR. Uczestnicy otrzymują w ramach kursu podręcznik PSPR oraz materiały szkoleniowe. Na liście wykładowców są m.in: Paweł Bylicki (Public Dialog), Julia Kozak (Fleishman-Hillard), Adam Łaszyn (Alert Media Communications), Mariusz Pleban (Multi Communications), Małgorzata Zaborowska (United PR).

London School of Public Relations jest szkołą zarówno dla praktyków public relations oraz osób rozpoczynających swoją przygodę z branżą; kurs jest przeznaczony szczególnie dla:

  • Specjalistów pracujących w działach komunikacji, PR i marketingu w korporacjach i instytucjach
  • Pracowników organizacji pozarządowych
  • Konsultantów agencji PR
  • Osób aktywnych zawodowo pragnących rozszerzyć swoje kompetencje w kierunku public relations
  • Adeptów planujących karierę w branży PR i komunikacji

Zajęcia w ramach kursu LSPR podzielone są na kilkanaście bloków tematycznych, podczas których uczestnicy poznają poszczególne aspekty branży PR. Studenci zdobywają wiedzę m.in: z content marketingu, strategii komunikacji, analizy problemów i ryzyka w organizacjach, event marketigu, nowych mediów i współpracy z blogerami czy badań w PR.

London School of Public Relations jest międzynarodową szkołą PR posiadającą swoje oddziały w 20 krajach na całym świecie, między innymi w Wielkiej Brytanii, Czechach, Litwie, Słowenii, Chorwacji, Turcji, Rosji i Stanach Zjednoczonych. Szkoła została założona w Wielkiej Brytanii w 1992 roku i jest częścią David Game Media Group – grupy, oferującej szkolenia dotyczące większości dziedzin medialnych, wchodzącej w skład David Game College. Inicjatorem i motorem jej rozwoju jest John Dalton, propagator roli public relations w zintegrowanej komunikacji.

Więcej informacji na stronie London School of Public Relations.

 

Comments

comments

229
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...