Ruszył nowy podcast polityczny – „Dzień po wyborach” TOK FM i Polityki Insight

Informacja Prasowa - 19.09.2023
1

Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.

Ruszył nowy podcast polityczny „Dzień po wyborach” przygotowywany wspólnie przez Radio TOK FM i Politykę Insight. Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.

Co przyniosą wybory parlamentarne 15 października? Czy i jak może zmienić się polska scena polityczna? Kto będzie tworzyć większość sejmową? Jak wysokie jest prawdopodobieństwo przyśpieszonych wyborów? W kolejnych odcinkach Maciej Głogowski wraz z analitykami politycznymi Polityki Insight (Andrzej Bobiński, Wojciech Szacki, Joanna Sawicka, Ryszard Łuczyn i Kastor Kużelewski) rozłoży na czynniki pierwsze sytuacje, które mogą się zdarzyć w Polsce dzień po 15 października. Eksperci przeanalizują m.in. możliwe sojusze, potencjalne konflikty i zagrożenia dla stabilności systemu politycznego.
18 września br. zostały opublikowane dwa premierowe odcinki, z czego pierwszy w otwartej dystrybucji. Pełne wersje podcastu będą dostępne dla subskrybentów TOK FM Premium – na tokfm.pl i w aplikacji mobilnej, oraz dodatkowo na Apple Podcasts. Wersji skróconej będzie można posłuchać na kanałach Polityki Insight na najważniejszych platformach podcastowych. Premiery kolejnych odcinków w poniedziałki i czwartki.

Comments

comments

1
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...