RTB House ponownie wyróżniona w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

Informacja Prasowa - 22.10.2019
236

RTB House ponownie wyróżniona w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

RTB House, globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe, zajęła 37 miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych Deloitte Technology Fast 50 w regionie Europy Środkowej. Jako jedyna firma z Polski, została również wyróżniona w kategorii „Big Five”, zajmując 5 miejsce.

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe uwzględnia najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w oparciu o tempo wzrostu przychodów na przestrzeni ostatnich czterech lat (2015-2018). Oprócz wysokiej pozycji w rankingu głównym, RTB House została ponownie nagrodzona w specjalnej kategorii „Big Five”, obejmującej podmioty, które wśród pięćdziesięciu najlepszych znacząco wyróżniają się pod względem stosunku wzrostu do ich wielkości.

W latach 2015-2018 spółka RTB House osiągnęła wzrost przychodów na poziomie 523 proc. Zespół składa się z ponad 500 specjalistów pracujących w ponad 30 lokalizacjach na całym świecie, w tym m.in. w Nowym Jorku, Londynie, Tokio, Singapurze, São Paulo, Moskwie, Stambule, Dubaju i Warszawie.

„To wielki zaszczyt ponownie znaleźć się wśród pięćdziesięciu najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej”, powiedział Daniel Surmacz, COO w RTB House. „Wyróżnienie to kolejny dowód siły naszego zespołu, który budujemy na całym świecie rozwijając innowacyjne projekty w obszarze technologii deep learningi marketingu. Wprowadzając nowoczesne rozwiązania na rynek, wyróżniamy się na tle innych podmiotów w branży, dzięki czemu nasza firma odnotowuje znaczące wzrosty w skali rok do roku. W 2020 r. planujemy kontynuować tę drogę.”

Wysoka pozycja w rankingu Deloitte Technology Fast 50 to najnowsze wyróżnienie dla RTB House. Na początku roku firma została ponownie uznana przez Financial Times za jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie, zajmując 3 miejsce spośród 13 polskich firm z sektora technologicznego w rankingu FT1000. Ponadto, w sierpniu br. RTB House zdobyła trzy nagrody w programie The International Business Awards®.Główną nagrodą Gold Stevie Award w kategorii Innovation of the Year – Business Products Industriesdoceniono rozwiązanie Social banners. Z kolei nagrodą Silver Stevie Award wyróżniono samą firmę w kategoriiMost Innovative Company of the Year (do 2500 pracowników) oraz innowacyjne rozwiązanie Snippet Ads w kategorii Artificial Intelligence / Machine Learning Solution.

Więcej informacji na temat rankingu Deloitte Technology Fast 50 można znaleźć tutaj.

 

Comments

comments

236
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...