Rekordowe wyniki Radia Pogoda

Informacja Prasowa - 12.07.2023
73

Radio Pogoda notuje rekordową falę badania Radio Track

W okresie kwiecień-czerwiec 2023 po raz pierwszy przekroczyła próg 1,5 proc. udziału w czasie słuchania. Osiągnęła też najwyższe wskaźniki w zasięgu dziennym od jesieni 2020 roku, a średni czas słuchania w ostatnich dwóch falach jest najwyższy spośród wszystkich rozgłośni ogólnopolskich, sieci radiowych i stacji ponadregionalnych.*
Obecny udział w czasie słuchania Radia Pogoda wynosi 1,5 proc. (r/r +0,5 pproc.). Każdego dnia słucha jej 391 tys. osób, co oznacza wzrost rok do roku o 63 tys. słuchaczy. Ostatnia fala jest drugą z rzędu, w której stacja ma najwyższy średni czas słuchania spośród wszystkich rozgłośni ogólnopolskich, sieci radiowych i stacji ponadregionalnych i wynosi 181 minut.
Radio Pogoda to jedyna stacja na polskim rynku adresująca program do srebrnego pokolenia, czyli starszych słuchaczy. To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – najpiękniejsze melodie łączące pokolenia oraz doceniają dorobek kulturalny minionych czasów. Obecnie można ją usłyszeć w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie.

Comments

comments

73
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...