Redakcja „Wysokich Obcasów” zaprasza kobiety z całego świata do wspólnej akcji #LiczymySię – #CountMeIn

Informacja Prasowa - 08.03.2017
123

Redakcja „Wysokich Obcasów” zaprasza kobiety z całego świata do wspólnej akcji #LiczymySię - #CountMeIn

Redakcja „Wysokich Obcasów” opublikowała list Polek do Amerykanek i kobiet z całego świata, w którym nawołuje do globalnej solidarności kobiet oraz zaprasza do udziału w akcji #LiczymySię – #CountMeIn.

 

W liście redakcja tłumaczy, że ograniczenie praw kobiet w Polsce jest symptomem większego planu, by oddalić kraj od demokracji. Taki scenariusz może wydarzyć się również w Ameryce i innych miejscach na świecie, gdzie populistyczno-prawicowe partie przejmują władzę. 

Nie pozwolimy, aby prawa człowieka, wywalczone przez bohaterki i bohaterów minionych dekad, zostały nam odebrane. Zastrajkujemy 8 marca, by mieć wpływ na nowy porządek, który wyłoni się z dzisiejszego kryzysu po obu stronach Atlantyku – można przeczytać w liście, który w całości znajduje się na stronie www.countmein.pl/CountMeIn/index.html.

By wzmocnić przekonanie o sile, jaką stanowią kobiety zjednoczone we wspólnym celu, redakcja „Wysokich Obcasów” proponuje specjalną akcję w internecie. #LiczymySię – #CountMeIn ma na celu ujawnienie skali kobiecej solidarności i pokazanie, jak wielkim ruchem są solidarne kobiety. Aby dołączyć do ruchu, wystarczy wejść na stronę www.countmein.pl i pobrać swój unikalny numer – znak udziału w globalnym ruchu kobiet na rzecz demokracji.

Akcja jest organizowana przez „Wysokie Obcasy” i „Gazetę Wyborczą”. Towarzyszyć jej będą materiały redakcyjne w serwisie  Wysokieobcasy.pl, w „Gazecie Wyborczej” i na Wyborcza.pl, a także w mediach społecznościowych.

Comments

comments

123
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...