Rafał Woś odchodzi z Wirtualnej Polski

Redakcja PR - 20.01.2017
251

Publicysta "POLITYKI" Rafał Woś odchodzi z redakcji Wirtualnej Polski

Rafał Woś, publicysta „POLITYKI”, odchodzi z redakcji Wirtualnej Polski, gdzie był komentatorem w serwisie WP Opinie. O swojej decyzji poinformował na Facebooku. 

Z przykrością informuję, że nie jestem już współpracownikiem Wirtualnej Polski. Przyczyną ustania naszej współpracy jest odmienna wizja relacji pracownik-pracodawca między mną a nowym kierownictwem WP – napisał na swoim profilu dziennikarz.

W dalszej części postu Woś tłumaczy, że redakcja Wirtualnej Polski zaproponowała mu nowe zasady współpracy, na jakie dziennikarz nie wyraził zgody. Zmiana polega na tym, ze zamiast konkretnej liczby tekstów w miesiącu, redakcja zamawiałaby je u publicysty na bieżąco, w miarę bieżących potrzeb.

Dziękuję wszystkim czytelnikom, którzy zwrócili uwagę na moje teksty. Nadal możecie ich szukać w POLITYCE oraz Dzienniku Gazecie Prawnej – podsumował dziennikarz.

Rafał Woś współpracę z redakcją Wirtualnej Polski rozpoczął w lipcu 2015 roku, kiedy powstał serwis WP Opinie. Pisał teksty o tematyce politycznej. Redakcja WP Opinie stawia na pluralizm i skupia publicystów z wielu mediów. Komentatorami serwisu są: Paweł Lisicki, Jakub Majmurek, Sławomir Sierakowski, Mariusz Staniszewski, Tomasz Wróblewski, czy Jacek Żakowski.

Rafał Woś jest stałym współpracownikiem tygodnika POLITYKA, gdzie zajmuje się tematyką ekonomiczną i polityczną. Współpracuje z „Dziennikiem Gazetą Prawną”, publikował w „Gazecie Wyborczej” i polskim wydaniu „Bloomberg Businessweek”. Nominowany do wielu nagród, w tym do Grand Press i MediaTorów; w 2015 uhonorowany Grand Press Economy oraz Nagrodą im. Dariusza Fikusa.

W roku 2014 wydał książkę pt. „Dziecięca choroba liberalizmu”.

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...