Radosne święto wszystkich dzieci i rodziców powraca!

Informacja Prasowa - 22.08.2023
118

Dzień zabawy Nickelodeon już 26 sierpnia

W sobotę 26 sierpnia br. stacja Nickelodeon zaprasza młodych widzów wraz z rodzinami i przyjaciółmi na dziewiątą edycję Dnia Zabawy Nickelodeon! Beztroskie święto radości i zabawy po raz kolejny odbędzie się na terenie Rekreacyjnego Ośrodka Wawelska przy ul. Wawelskiej 5 w Warszawie, w godz. 11:00 – 18:00. Jak co roku udział w wydarzeniu jest darmowy! Partnerem Głównym wydarzenia jest Polsat Box, który przygotował swoją strefę z atrakcjami.

Dzień Zabawy z Nickelodeon to wyjątkowe święto, które daje możliwość aktywnego spędzania czasu całą rodziną. Zachęcając do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu, Nickelodeon przygotował moc atrakcji w postaci m.in.  zespołowych i zręcznościowych gier, konkursów z nagrodami oraz tradycyjnego minimaratonu!

Dzień Zabawy z Nickelodeon to ogólnoświatowa inicjatywa marki Nickelodeon, której celem jest zwrócenie uwagi młodych widzów oraz ich rodziców na to, że spędzanie czasu razem nie powinno ograniczać się wyłącznie do oglądania telewizji czy zabawy na urządzeniach elektronicznych.  Organizowane przez stację atrakcje mają za zadanie zmobilizować rodziny do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Tegoroczna edycja Dnia Zabawy organizowana jest po raz kolejny we współpracy z Polsat Box, który jest Partnerem Głównym wydarzenia. Partnerami są również: AM:PM od Apart, Sokoliki od Sokołów, Actimel od Danone, Owolovo oraz MGA Entertainment z markami: Rainbow High, L.O.L., Little Tikes. Patronem medialnym jest Warszawa.Wyborcza.pl.

Wydarzenie dostępne architektonicznie, z tłumaczeniem na język migowy, audiodeskrypcją i napisami.

 Więcej informacji na stronie: https://dzienzabawy.nick.com.pl/#/

 

PROGRAM DNIA ZABAWY NICKELODEON 2023

Na rozległym terenie Rekreacyjnego Ośrodka Wawelska w Warszawie Nickelodeon przygotował dla wszystkich dzieci oraz ich opiekunów nie lada atrakcje. Przez cały dzień na scenie Dnia Zabawy będą miały miejsce konkursy, zabawy oraz występy. Wśród nich niezapomniane mini live show z głównymi bohaterami serialu „Psi Patrol”, a także pokaz mody kolekcji dziecięcych Nickelodeon przygotowany wspólnie z Egurolla Dance Studio. Na scenie oraz w strefie Meet&Greet pojawi się zwycięzca Kids Choice Awards – Kacper JASPER Essa. To nie wszystko! Uczestnicy Dnia Zabawy będą mogli spędzać czas na grach i zabawach w wielu różnych strefach aktywności:

 

 • NAMIOTY NICKELODEON, w których na miłośników dobrej zabawy czekać będą:
  • Magnetyczna ścianka
  • Megakolorowanka i kredki w rozmiarze XXL
  • Stół do gry w kapsle
  • Gra zręcznościowa z wielkoformatowymi klockami Jenga
  • Memory z bohaterami seriali Nickelodeon

 

 • STREFA POLSAT BOX, gdzie czekać będą warsztaty tworzenia ozdobnych ramek z kwiatami. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość, aby stworzyć swój indywidualny projekt i odkryć walory własnoręcznie wykonywanych ozdób. Co więcej, goście będą mogli skorzystać ze strefy relaksu oraz wykonać wodny tatuaż. Natomiast na fanów selfie na ściance Nickelodeon i Polsat Box czekać będzie SpongeBob.

 

 • EKO STREFA SPONGEBOBA, w której fani podwodnego bohatera zdobędą wiedzę na temat zanieczyszczenia plastikiem mórz i oceanów. Poznają także sposoby na ponowne wykorzystanie plastiku w ciekawy i kreatywny sposób. W strefie czekać będą:
  • Wyścig oczyszczania oceanu z plastiku w basenie z piłeczkami
  • Warsztaty plastyczne tworzenia przedmiotów z materiałów pochodzących z recyklingu m.in. kwiatowe doniczki, biżuteria, torby na zakupy
  • Plaża przedstawiająca problemem zanieczyszczenia plastikiem

 

 • STREFA WOJOWNICZYCH ŻÓŁWI NINJA, a w niej różnorodne atrakcje, które zapewnią dużo radości i rozrywki. Profesjonalni instruktorzy pomogą poznać podstawy jazdy na deskorolce, a balance-boardy pozwolą poćwiczyć równowagę. Będzie to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje zdolności i równocześnie świetnie się bawić. Jedną z głównych atrakcji będzie wykonanie prawdziwego muralu z motywem Żółwi Ninja. Dla najmłodszych zaplanowano warsztaty plastyczne, podczas których będą mogli pokolorować kolorowanki z Żółwiami Ninja lub stworzyć własne rysunki inspirowane swoimi ulubionymi bohaterami. Co więcej, każdy uczestnik zabawy otrzyma tatuaż, który będzie świetną pamiątką.

 

 • STREFA BLAZE’A, w której będzie można zrobić zdjęcie przy wielkiej dmuchanej figurze ulubionego bohatera. Na dzieci i opiekunów czekać będzie wyzwanie w postaci wymiany koła samochodowego na czas. Natomiast najmłodsi fani będą mogli spędzić czas w strefie zabawy i na dmuchańcach.

 

 • STREFA RUBBLE’A, w której nie może zabraknąć koparki! Dzieci będą mogły usiąść za sterami prawdziwej koparki i zrobić niezapomniane zdjęcie. Dodatkowo każdy miłośnik Rubble’a będzie mógł pobawić się zestawami z koparką od Spin Master.

 

 • STREFA DMUCHAŃCÓW, w której znajdą się fantastyczne atrakcje dla wszystkich uczestników wydarzenia. Dla tych, którzy lubią adrenalinę Nickelodeon specjalnie przygotował m.in.:
  • Eurobungee
  • Giga zjeżdżalnię
  • Ściankę do wspinaczki
  • Megator przeszkód

MINIMARATON

Tradycyjnie, w czasie Dnia Zabawy Nickelodeon odbędzie się uwielbiany przez dzieci Minimaraton w 3 kategoriach wiekowych:

 

 • na dystansie 100 m dla dzieci do 5 lat
 • na dystansie 200 m dla dzieci od 5 do 8 lat
 • na dystansie 400 m dla dzieci powyżej 8 lat

Pierwszy bieg będzie miał miejsce o godz. 13:30, a kolejne będą następować jeden po drugim, w 45 minutowych odstępach. Mali sportowcy będą mogli również wziąć udział w rozgrzewkach i zajęciach sportowych, które odbędą się między biegami.

 STREFA PARTNERÓW

 

 • Na odwiedzających Dzień Zabawy Nickelodeon czekać będzie także moc atrakcji, zapewnianych przez partnerów wydarzenia. Uczestnicy wydarzenia będą mogli m.in.:
  • Wziąć udział w profesjonalnych warsztatach kulinarnych i kreatywnych
  • Wskoczyć do basenu pełnego piłeczek
  • Wcielić się w rolę kierowców i pokonać niewielki tor z rondami
  • Zapleść kolorowe warkoczyki i zrobić niepowtarzalne tatuaże

Podczas Dnia Zabawy uczestnicy mogą liczyć nie tylko na rozrywkę, ale również inspirujące i edukacyjne doświadczenia. Jednym z nich będą warsztaty z języka migowego, które stanowią doskonałą okazję, do tego, by zdobyć nowe umiejętności oraz spojrzeć na komunikację z innej perspektywy. Ponadto, miłośnicy czworonożnych przyjaciół będą mieli okazję spotkać się z wyjątkowym psem przewodnikiem. Dowiedzą się, jak ważną rolę pełnią te psy w pracy z ludźmi, a także będą mieli szansę bliżej poznać, jak przebiega ich specjalistyczne szkolenie.

Comments

comments

118
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...