Radio ZET z nowym podcastem „Futbol i polityka”

Informacja Prasowa - 12.05.2023
13

Wzajemne przenikanie i zależności pomiędzy światem piłki nożnej i polityki to tematyka nowego podcastu Radia ZET

Wzajemne przenikanie i zależności pomiędzy światem piłki nożnej i polityki to tematyka nowego podcastu Radia ZET, którego autorem jest Rafał Miżejewski, dziennikarz stacji.

Przykłady wzajemnego przenikania się światów piłki nożnej i polityki można mnożyć. Nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Dlatego Radio ZET ruszyło właśnie z nowym podcastem „Futbol i polityka”, w którym prowadzący Rafał Miżejewski i jego goście będą starali się wyjaśniać, dlaczego te dwie dziedziny życia są na siebie skazane, i to bez względu na szerokość geograficzną.
Autor podcastu będzie dyskutować z politykami, którzy są miłośnikami futbolu oraz z ludźmi ze świata piłki. Jak zapowiada, rozmowy nie będą dotyczyć np. piłkarskiej formy Roberta Lewandowskiego, ale katalońskiego nacjonalizmu władz Barcelony, inwestowaniu pieniędzy spółek skarbu państwa w kluby piłkarskie w Polsce, czy grzaniu się polityków w blasku klubów, które odnoszą sukcesy. Gościem premierowego odcinka podcastu jest Grzegorz Schetyna. W drugim będzie można posłuchać rozmowy z Kamilem Bortniczukiem, ministrem sportu i turystyki.
Kolejne odcinki podcastu „Futbol i polityka” będą ukazywać się w czwartki. Serii można słuchać na stronie player.radiozet.pl, Spotify, ale także oglądać w wersji wideo na kanale YouTube Radia ZET.

Comments

comments

13
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...