Radio VOX FM zmienia swoje logo i prezentuje nowe nazwisko

Informacja Prasowa - 21.03.2024
131

Nowe logo to nie jedyna zmiana w stacji.

21 marca rozpoczyna się proces wprowadzania nowego logotypu i zmiany identyfikacji wizualnej. To nie jedyna zmiana w stacji – do ekipy porannego pasma dołącza nowe nazwisko.

Nowe logo jest proste i przejrzyste. Radio identyfikuje się nadal kolorem niebieskim, jednak zaprezentowanym w innym niż dotychczas nasyceniu. Jest żywe, jasne i energetyczne.

– Jako radio jesteśmy po to, by każdego dnia dawać słuchaczom rozrywkę i dobry humor.  Nowe logo jest odzwierciedleniem pozytywnej energii, która wybrzmiewa na falach Radia VOX FM. Jest to największa zmiana identyfikacji wizualnej stacji od 10 lat – mówi Agnieszka Piosik, dyrektor promocji Radia VOX FM.

Nowe logo to nie jedyna zmiana w stacji.

– W ostatnim czasie spojrzeliśmy szerzej na markę, wprowadziliśmy kilka antenowych zmian, których wyniki są zadowalające. Kolejnym krokiem jest lifting logo. Podążamy za słuchaczem i trendami, a nowa identyfikacja wizualna jest konsekwencją realizacji strategii programowo-marketingowej, która przyjęliśmy – mówi Piotr Rzepka, dyrektor programowy Radia VOX FM.

Najbardziej znane pasmo stacji – Pierwsza Zmiana w VOX FM – ma nową gwiazdę. Julia Chren dołączyła do prowadzących poranne pasmo. Julia pochodzi z Białegostoku, gdzie przez cztery lata pracowała w lokalnej stacji radiowej.

– Najbardziej lubię uczyć przedszkolaki, więc powinnam sobie dać radę z Pawelcem i Konradem –  mówi Julia Chren, współprowadząca Pierwszą Zmianę. Julię można usłyszeć w Pierwszej Zmianie codziennie od 6 rano razem z Pawłem Pawelcem i Konradem Piwowarskim.

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...