Radio TOK FM w rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie

Informacja Prasowa - 23.02.2024
23

"Magazyn TOK FM" (11:00) poprowadzi wyjątkowo Agnieszka Lichnerowicz.

O bieżącej sytuacji zarówno w samej Ukrainie jak i o stosunkach polsko-ukraińskich już od rana w sobotnim „Poranku” między 7:00 a 9:00. Te kwestie poruszy również Dominika Wielowieyska podczas rozmów z politykami w „Wyborach w TOKu” (9:00). Po 10:00 program „Młoda Polska”, czyli głos ludzi młodych o wojnie w Ukrainie.

 

„Magazyn TOK FM” (11:00) poprowadzi wyjątkowo Agnieszka Lichnerowicz. Będzie to specjalne wydanie w całości poświęcone sprawom związanym z inwazją Rosji na Ukrainę – podsumowanie najważniejszych wydarzeń ostatnich dwóch lat, rozmowy o ukraińskiej armii, ale też polskim pomaganiu.

 

Anna Gmiterek-Zabłocka w audycji „Twój problem – moja sprawa” zajmie się ukraińskimi i polskimi wolontariuszami i wolontariuszkami, którzy z Warszawy wspierają działania wojenne za wschodnią granicą Polski. Jej gościnią będzie również Olena – młoda Ukrainka, mama dwóch synów, która przyjechała do Lublina z Bachmutu na początku marca 2022 roku. Opowie słuchaczom o swojej perspektywie wydarzeń wojennych.

 

Po godz. 17:00 „Poczytalni” – w klubie książkowym TOK FM zostaną omówione nowości i wyróżniające się książki ukraińskich twórców.

 

Na zakończenie dnia z Ukrainą w TOK FM, Ewa Podolska zaprosi na swoje spotkanie z gen. Bogusławem Packiem, z którym porozmawia m.in. o emocjach Ukraińców, które wiążą się z wojną dziejącą się na terytorium ich kraju. Początek audycji o 21:00.

Comments

comments

23
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...