PZU Zdrowie od dziś także w Warszawie

Informacja Prasowa - 31.05.2017
38

PZU Zdrowie od dziś także w Warszawie

Pierwsze w Warszawie placówki w barwach PZU Zdrowie już przyjmują pacjentów. W środę, 31 maja, otwarto przychodnie PZU Zdrowie przy ul. Górnośląskiej 4a i przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 48. Podczas uroczystości można było zwiedzać odnowione wnętrza oraz zrobić podstawowe badania diagnostyczne.

Pierwsze warszawskie przychodnie PZU Zdrowie to doskonale znane pacjentom dwa oddziały sieci Nasze Zdrowie – przy ul. Górnośląskiej 4a i przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 48. Działają na rynku medycznym od ponad 25 lat, a pacjenci cenią je za profesjonalizm i miłą atmosferę. To przychodnie „w sąsiedztwie” – blisko mieszkańców, przyjazne pacjentom, kompetentne, a zarazem przystępne cenowo. Ich niewątpliwym atutem jest jednak przede wszystkim szeroki zakres usług.

Kompleksowa działalność placówek Nasze Zdrowie wpisuje się w dewizę PZU „Możesz na nas polegać”. Chcemy, aby klient PZU mógł w jednym miejscu skorzystać ze wszystkich usług, które zapewniamy w ramach oferty zdrowotnej – ubezpieczeniowej i abonamentowej. Oznakowanie placówki naszym logo to zewnętrzny przejaw konsekwentnej realizacji strategii rozwoju spółki PZU Zdrowie – mówi Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie SA.

Placówka PZU Zdrowie przy ul. Górnośląskiej specjalizuje się w medycynie pracy, stomatologii i rehabilitacji. Oferuje konsultacje lekarzy prawie 20 specjalizacji i przeprowadza pełną diagnostykę laboratoryjną (z możliwością odbioru wyników on-line), a także badania USG i RTG. Świadczy też kompleksowe usługi z zakresu medycyny podróży – od konsultacji po specjalistyczne szczepienia. Z kolei przychodnia przy ul. Etiudy Rewolucyjnej specjalizuje się w podstawowej opiece zdrowotnej dla dzieci i dorosłych oraz w medycynie pracy. Oferuje także konsultacje alergologa, kardiologa, laryngologa, neurologa i okulisty.

Obie placówki przyjmują pacjentów nie tylko w ramach prywatnych ubezpieczeń i abonamentów, ale także w ramach kontraktów z NFZ. W 2017 r. PZU Zdrowie planuje wykorzystać potencjał Naszego Zdrowia i rozszerzyć zakres usług. W placówkach będą prowadzone szczepienia sezonowe oraz akcje zdrowotne dla mieszkańców okolicznych osiedli oraz dla szkół i przedszkoli.

PZU Zdrowie coraz dynamiczniej działa w sektorze usług zdrowotnych. Od początku roku barwy i logo PZU Zdrowie przybrało aż pięć placówek medycznych w Polsce. W drugim kwartale 2017 roku podjęto decyzję o brandingu placówek w stolicy.

Branding Naszego Zdrowia to dopiero początek działań PZU Zdrowie w Warszawie. Planowane są dalsze prace nad oznakowaniem placówek własnych i partnerskich.

Comments

comments

38
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...