Publicis Groupe uruchamia specjalny serwis informacyjny dla marketerów

Informacja Prasowa - 31.03.2020
254

Publicis Groupe uruchamia specjalny serwis informacyjny dla marketerów

Serwis CMOInsider.pl, do czasu uporania się z pandemią koronawirusa, będzie poświęcony zmianom w marketingu, reklamie, biznesie i społeczeństwie, wywołanym przez trwający kryzys.

CMOInsider.pl powstaje dzięki współpracy analityków i strategów agencji należących do Publicis Groupe w Polsce, którzy do tej pory przygotowali dla Klientów kilkadziesiąt analiz i opisów tendencji w mediach, reklamie, gospodarce i społeczeństwie. Wszystkie dotychczasowe artykuły publikowane były w formie specjalnych newslettererów.

 

– Nasze newslettery spotkały się z bardzo pozytywną reakcją Klientów, dlatego postanowiliśmy zrobić krok dalej i udostępnić naszą wiedzę szerszej grupie odbiorców. Liczymy, że analizy, rzetelne informacje i wnioski, które publikujemy na CMOinsider.pl, będą nie tylko inspirować branżę, ale również pomagać przedsiębiorstwom podejmować ważne decyzje biznesowe w różnych obszarach gospodarki – mówi Piotr Ruszak, Chief Communications Officer.

Treści udostępniane przez Publicis Groupe na stronie CMOInsider.pl podzielone są na cztery kategorie tematyczne: konsumpcja mediów, trendy zakupowe, zmiany zachowań oraz tzw. varia. Przy każdym omawianym temacie pojawiają się sugestie i wnioski, które mogą stanowić wskazówkę dla firm. Serwis powstaje w języku polskim i angielskim, a wkrótce jego funkcjonalność zostanie rozbudowana.

CMOinsider.pl współtworzą stratedzy i analitycy agencji i departamentów Publicis Groupe: Starcomu, Zenith, Spark Foundry, Performicsa, Saatchi & Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread, MSL, Publicis Consultants, Publicis Commerce oraz Data Science.

Comments

comments

254
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...