PSPR wręczy Nagrody „LWY PR” 2022

Informacja Prasowa - 14.11.2022
192

Trwają prace Kapituły, a werdykt zostanie ogłoszony 25 listopada w Warszawie

Zbliżająca się konferencja „PSPR Day” będzie okazją do wręczenia Lwów PR – Nagród Polskiego Public Relations. Trwają prace Kapituły, a werdykt zostanie ogłoszony 25 listopada w Warszawie. Tegorocznym novum jest integracja w jedną dwóch dotychczasowych nagród branżowych – Lwów PR i Łbów PR.

 

Nasze laury reaktywowaliśmy po kilkuletniej przerwie w 2019 roku. Mierząc siły na zamiary były to dotąd wyłącznie „Łby PR” w celu uhonorowania kariery szczególnie zasłużonych osób dla polskiego public relations, a także jednostkowych, wybitnych osiągnięć mijającego roku. Podjęliśmy decyzję, że będziemy wręczać tę nagrodę jako historycznie bardziej różnorodne „Lwy PR”, by w następnych latach stopniowo pod tym szyldem dokładać kolejne kategorie i rozbudowywać ten projekt. Możliwie odróżniając go od istniejących konkursów z definicji zorientowanych na ocenę kampanii – zapowiada Luiza Jurgiel-Żyła, prezeska PSPR.

 

Zgodnie z regulaminem, tegoroczny skład Kapituły Nagrody tworzą Rada Nadzorcza i Zarząd PSPR, a także jeden ze zdobywców laurów PSPR w poprzednich latach. W aktualnej edycji zaproszono do obrad Waldemara Rydzaka – prezesa Prelite PR oraz wykładowcę akademickiego, laureata „Lwów PR” w kategorii edukacja w 2012 r. Członkowie Kapituły rolę przewodniczącego powierzyli Cyprianowi Maciejewskiemu, wiceprezesowi Stowarzyszenia.

– Nagroda jest przyznawana w oparciu o merytoryczne obrady, argumentację i wzajemne przekonywanie. Bez oficjalnych nominacji czy punktowania czegokolwiek. Byłoby to bardzo trudne do zobiektywizowania w liczbach w przypadku porównywania dorobków życiowych poszczególnych osób. Mogę już zasygnalizować, że nasze dyskusje powędrowały w bardzo interesujących kierunkach – wyjaśnia Cyprian Maciejewski.

 

Skład Kapituły Nagrody „Lwy PR” w 2022 roku:

Laureat „Lwów PR” w 2012 r.

Waldemar Rydzak

Rada Nadzorcza PSPR

Maria Buszman, Anna Kiryjow-Radzka, Mateusz Witczyński, Michał Sobiło, Jan Matysik

Zarząd PSPR

Luiza Jurgiel-Żyła, Roksana Obuchowska, Żaneta Przybylska, Cyprian Maciejewski (przewodniczący Kapituły), Bartosz Milczarczyk

PSPR wręcza z przerwami nagrody branżowe od 2005 roku. W ostatnich latach laureatami zostali Ryszard Solski, Alma Kadragic czy Dariusz Tworzydło.

Comments

comments

192
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...