Przemysław Bator szefem PR Spot

Informacja Prasowa - 03.04.2018
168

Przemysław Bator szefem PR Spot

Były dziennikarz sportowy Przemysław Bator został prezesem i współudziałowcem agencji doradztwa wizerunkowego PR Spot.

dav

W kwietniu zeszłego roku Bator odszedł po ośmiu latach z redakcji Faktu i Przeglądu Sportowego. Rozpoczął własną działalność doradczą, współpracując z firmą działającą od kilkunastu lat w obszarze Public Relations oraz Public Affairs.

„Teraz pora na nowy rozdział i największe dotychczas zawodowe wyzwanie. Mamy już grupę klientów, ze współpracy z którymi jesteśmy dumni, ale liczymy, że to dopiero pierwszy etap naszego rozwoju” – mówi prezes Bator.

Współwłaścicielem i członkiem zarządu PR Spot została Anna Furman, działająca w branży Public Relations od kilku lat. „Zbudowaliśmy zespół ambitnych osób z zasadami. Jak wskazuje nasza nazwa, chcemy być miejscem, wokół którego tworzą się pozytywne relacje. Stawiamy na przyjazną, rodzinną atmosferę i profesjonalizm. Naszą firmę porównałbym do młodego, rozpoczynającego karierę zawodnika, który ma wokół siebie mądrych trenerów, doradców. Korzystamy bowiem z wiedzy osób o niebagatelnym doświadczeniu w branży. PR Spot to mieszanka rutyny i młodości” – dodaje Bator.

PR Spot oferuje klientom kompleksowy zakres usług, m.in: kształtowanie relacji z mediami, budowanie marki w social media, copywriting, organizację medialną i promocję eventów, PR korporacyjny czy kryzysowy.

Comments

comments

168
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...