Prowly powiększa zespół sprzedażowy

Informacja Prasowa - 06.05.2019
192

Prowly powiększa zespół sprzedażowy

Do zespołu sprzedażowego Prowly dołączył Patryk Nowak. Jako Growth Representative zajmie się pozyskiwaniem i obsługą klientów polskich i zagranicznych.

Patryk Nowak zdobywał doświadczenie w AIESEC, Orange Polska oraz Rebel East Crew. Ostatnio pracował w iProspect, gdzie przez prawie 2 lata na stanowisku Media Perfomance Specialist zajmował się optymalizacją kampanii reklamowych pod kątem sprzedaży oraz działaniami email marketingowymi dla klientów takich jak m. in. Philips, Travelist czy Plush.
W związku z rozwojem działalności na rynkach zagranicznych naturalnym ruchem było powiększenie zespołu sprzedażowego. Patryk uwiódł nas swoimi umiejętnościami i urokiem osobistym. Jestem przekonana, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu i że wzmocni nasz zespół zarówno w działaniach w Polsce jak i za granicą – mówi Karolina Rafalo, Head of Sales, Prowly.
Po godzinach Patryk kończy studia magisterskie na Akademii Leona Koźmińskiego, jeździ na rolkach, ogląda seriale i jest w stanie pojechać na koniec świata, by obejrzeć swój ulubiony musical.
Jego motto życiowe to „For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness”. Więcej o Patryku znajdziecie na LinkedIn oraz jego #PRofilu.

Comments

comments

192
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...