PR’owcy dla NGO: ruszyła Społeczna Pomoc Komunikacyjna

Informacja Prasowa - 06.05.2019
288

PR'owcy dla NGO: ruszyła Społeczna Pomoc Komunikacyjna

Wystartowała Społeczna Pomoc Komunikacyjna, projekt, w którym specjalistki i specjaliści PR wspierają swoją kreatywnością i wiedzą organizacje pozarządowe. Fundacja Głośniej – inicjator projektu – zaprasza wszystkich PR’owców do udziału w projekcie.
Społeczna Pomoc Komunikacyjna to cykliczne burze mózgów na rzecz organizacji pozarządowych, w których udział biorą wolontariusze – specjalistki i specjaliści komunikacji.
– Nasze spotkania mają być okazją do oderwania się od codziennej rutyny i korporacyjnych klientów – mówi Andrzej Jędrzejczak, założyciel Fundacji Głośniej.
Jednocześnie mamy nadzieję, że staną się platformą integracji środowiska PR-owego, a też okazją do rozwijania komunikacyjnego warsztatu. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi kreatywnymi supermocami i wiedzą – dodaje.
Pierwsza, inauguracyjna burza mózgów poświęcona była fundacji CultureLab, zajmującej się edukowaniem dzieci i wychowaniem odpowiedzialnych, społecznie zaangażowanych obywateli. Wolontariusze Fundacji Głośniej, wraz z przedstawicielkami CultureLab, wymyślali sposoby skutecznej komunikacji z nauczycielami.
Najbliższe spotkanie Społecznej Pomocy Komunikacyjnej odbędzie się w najbliższy piątek, 10 maja. Tym razem poświęcone będzie organizacji Tour de Fundacja, która prowadzi charytatywne wyprawy rowerowe. Kolejne spotkania będą odbywały się co dwa tygodnie.
Fundacja Głośniej zaprasza wszystkich PR’owców, którzy chcieliby zostać wolontariuszami Społecznej Pomocy Komunikacyjnej do udziału w projekcie. Swój udział zgłaszać można na stronie fundacji. [ http://fundacjaglosniej.pl/co-robimy/spoleczna-pomoc-komunikacyjna/wolontariusze-spk/]. Tam też dostępne są wszystkie szczegóły dotyczące projektu.

Comments

comments

288
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...