PPL Koral wspiera projekt Otylii Jędrzejczak

Informacja Prasowa - 14.12.2017
278

PPL Koral wspiera projekt Otylii Jędrzejczak

Firma PPL Koral po raz kolejny została partnerem III Mikołajkowej Olimpiady Pływackiej o Puchar Otylii Jędrzejczak. Tym samym wspiera młodych pływaków rywalizujących pod okiem polskiej mistrzyni olimpijskiej.

 

Około osiemset dzieci w wieku od 8 do 14 lat z polskich, ukraińskich oraz białoruskich klubów weźmie udział w zawodach, które odbędą się 16 i 17 grudnia w Dębicy. Dla najlepszych zawodników firma Koral ufundowała specjalne plecaki, zaprasza również do degustacji lodów podczas wydarzenia.

Moc atrakcji dla przyszłych mistrzów

– Sport jest istotnym elementem życia, który uczy zdrowej rywalizacji oraz zasad fair play. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do kształtowania tych szlachetnych postaw u dzieci, jednocześnie zachęcając je do rozwoju pasji – mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral.

Młodzi sportowcy będą mieli okazję porozmawiać m.in. z Oktawią Nowacką, medalistką Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, która przybliży tajniki pracy sportowca. Organizatorzy zapewnili również bezpłatne porady dietetyków, spotkanie ze św. Mikołajem, a także integrację.

Mikołajkowa Olimpiada Pływacka jest organizowana przez mistrzynię olimpijską już po raz trzeci. Po raz pierwszy w historii w wydarzeniu wezmą udział zagraniczne ekipy. – To pokazuje, że nasza impreza staje się coraz bardziej znana i doceniana – podkreśla Otylia Jędrzejczak, inicjatorka wydarzenia.

Comments

comments

278
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...