Pożar w redakcji „Press”

Informacja Prasowa - 01.10.2019
184

Pożar w redakcji "Press"

W poniedziałek przed godz. 18 warszawska redakcja magazynu „Press” oraz codziennego „Presserwisu” ucierpiała w wyniku pożaru, który wybuchł w sklepie sieci Top Market na parterze budynku przy ul. Świętokrzyskiej. W pożarze nikt nie został ranny.

Ogień przedostał się do pomieszczeń usytuowanej na piętrze redakcji „Press” i „Presserwisu”. Wstępne ustalenia wskazują, że pożar zaczął się od awarii agregatu klimatyzacji znajdującej się w sklepie i przeniósł się po markizie na piętro.

Dziennikarze szybko opuścili budynek, a jedna osoba, która była w pomieszczeniu w chwili eksplozji okien, schroniła się za filarem.

Komisja warszawskiego ZGN, do którego należy lokal redakcji, oceniła, że biuro wymaga całkowitego remontu, a znajdujące się w nim wyposażenie w znakomitej większości jest bezużyteczne.

– Przepraszamy naszych czytelników, że w najbliższych dniach codzienny „Presserwis” może być krótszy, ale dokładamy wszelkich starań, by jak w dniu pożaru ukazywał się nadal bez zakłóceń – mówi redaktor naczelny „Press” Andrzej Skworz.

W związku z dzisiejszym startem konkursu Grand Press redakcja w najbliższym czasie poinformuje o nowym adresie, na który będzie można zgłaszać materiały konkursowe.

źródło: press.pl

 

Comments

comments

184
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...