Pomponik.pl od 4. miesięcy liderem wśród serwisów plotkarskich

Informacja Prasowa - 01.09.2023
25

Przewaga Pomponika nad konkurencją rośnie już od kilku miesięcy

Kolejny miesiąc, kolejny sukces. Pomponik.pl (Interia) w sierpniu odwiedziło 7,5 mln użytkowników, co zapewniło mu 4. miesiąc z rzędu pozycję lidera w kategorii „Plotki, życie gwiazd”. Przewaga Pomponika nad konkurencją rośnie już od kilku miesięcy – Pomponik.pl w sierpniu wyprzedził drugi w zestawieniu serwis Pudelek.pl o prawie 1,5 mln RU.

 Według badania Mediapanel (maj – sierpień 2023) Pomponik.pl 4. miesiąc z rzędu jest numerem 1 w kategorii „Plotki, życie gwiazd”. W sierpniu jego materiały czytało i oglądało 7,5 mln fanów sensacyjnych historii, relacji z czerwonego dywanu i wywiadów z topowymi artystami i influencerami.

Pomponik.pl sukcesywnie buduje pozycję lidera w swojej kategorii. Od 4. miesięcy zwiększa przewagę nad konkurencją (Pudelek.pl; Plotek.pl; Plejada.pl). Pomponik.pl w maju wyprzedził drugi w kategorii „Plotki, życie gwiazd” serwis o 600 tys. RU, w czerwcu – o 900 tys. RU, w lipcu – o 1,1 mln RU, a w sierpniu o prawie 1,5 mln RU.

Pomponik.pl rozwija się najszybciej wśród największych serwisów (TOP5) w kategorii „Plotki, życie gwiazd”. W ciągu ostatniego roku (sierpień 2022 – sierpień 2023) jego zasięg zwiększył się o 900 tys. RU. Średni czas odwiedzin (ATS) wydłużył się natomiast o 40 % i wynosi 15 min (TOP2 w kategorii). Pomponik.pl przyciąga do siebie użytkowników dziennikarską dociekliwością, bezkompromisowym podejściem do show-biznesu oraz bogatym portfolio treści premium.

Fanów serwisu Pomponik.pl elektryzują m.in. wakacyjny cykl felietonów Tomasza Gardzińskiego, relacje z telewizyjnych wydarzeń  oraz podcast video Damiana Glinki, w którym największe gwiazdy – zgodnie z tytułem programu „Strip talk” – odsłaniają największe sekrety i pokazują kulisy show-biznesu niedostępne dla większości osób.

Comments

comments

25
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...