Pomponik.pl od 10. miesięcy nr 1 wśród serwisów plotkarskich w Polsce

Informacja Prasowa - 06.03.2024
267

Pomponik.pl rozwija się najszybciej spośród serwisów plotkarskich w Polsce

Pomponik.pl nieprzerwanie od 10. miesięcy jest liderem kategorii „Plotki, życie gwiazd”. To nowy rekord. Żaden inny serwis w Polsce tak długo nie dominował w show-biznesie. Pomponik.pl  umacnia swoją pozycję na rynku. Według badań Mediapanelu w lutym z zasięgiem 8,7 mln RU wyprzedził drugi w rankingu serwis Pudelek.pl aż o 2 mln RU.

 Według badań Mediapanelu (luty 2024) Pomponik.pl 10. miesiąc z rzędu osiągnął najlepszy wynik w swojej kategorii. Serwis Interii czytało i oglądało 8,7 mln realnych użytkowników (RU). Pudelek.pl, Plotek.pl i Plejada.pl nie przekroczyły w tym czasie bariery 7 mln RU. Wygenerowały kolejno zasięg na poziomie – 6,7 mln RU, 6,4 mln RU i 6 mln RU.

Pomponik.pl rozwija się najszybciej spośród serwisów plotkarskich w Polsce. Według badań Mediapanelu w ciągu roku (luty 2023 – luty 2024) zwiększył on swój zasięg o ponad 900 tys. RU (12 %). W analizowanym okresie Plotek.pl odnotował spadek o prawie 2 mln RU (-24%), a Plejada o blisko 650 tys. RU (-10%). Pudelek.pl wygenerował natomiast niewielki wzrost na poziomie 72 tys. RU (1%).

Serwis Interii zapewnia użytkownikom najlepszą rozrywkę w sieci. Ujawnia kulisy muzycznych, telewizyjnych i filmowych wydarzeń. Jako pierwszy przekazujące gorące newsy, obok których nie można przejść obojętnie. Damian Glinka w podcaście video „Strip talk” rozmawia z gwiazdami, artystami i influencerami o milionowych zasięgach. Zachęca ich do zwierzeń i komentowania głośnych plotek.

Pomponik.pl jest patronem takich hitów stacji Polsat, jak: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Comments

comments

267
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...