Polska premiera serialu „Jak zostałem Rosjaninem” z Mateuszem Damięckim 10 stycznia w Kino Polska!

Informacja Prasowa - 04.01.2018
59

Polska premiera serialu „Jak zostałem Rosjaninem” z Mateuszem Damięckim 10 stycznia w Kino Polska!

Był „Amerykanin w Paryżu”, będzie Amerykanin w… Moskwie! Już w środę, 10 stycznia 2018 roku, Telewizja Kino Polska rozpocznie emisję serialu komediowego „Jak zostałem Rosjaninem” z Mateuszem Damięckim w roli głównej. To premiera tej produkcji w polskiej telewizji!

 

Alex Wilson to młody dziennikarz poczytnej gazety „American Post” z Nowego Jorku. Gdy naraża się artykułem pewnemu kongresmenowi, szef postanawia wysłać go do… Moskwy. Początkowo młody Amerykanin traktuje pobyt w Rosji jak zesłanie, jednak szybko przekonuje się, że to fascynujący kraj! W Moskwie Alex przeżywa mnóstwo zabawnych perypetii i spotyka miłość swojego życia. Czy Amerykanin w Moskwie będzie potrafił wręczyć łapówkę? A może odmówi alkoholu? Ciekawe co z tego wszystkiego wyniknie!?

Główną rolę w serialu Jak zostałem Rosjaninem” (ros. „Kak ya stał russkim”) gra Mateusz Damięcki, któremu towarzyszą m.in. Siergiej Chirkov i Swietłana Ivanova. W rosyjskiej telewizji serial cieszył się tak dużą popularnością, że powstał już drugi sezon.

Comments

comments

59
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...