Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju

Informacja Prasowa - 19.06.2018
143

Polska Organizacja Turystyczna i blogerzy promują najpiękniejsze regiony naszego kraju

Burda Digital Lab (należąca do Burda International Polska) na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej organizuje pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów. To jedyna tego typu akcja w Polsce, której celem jest promowanie 16 najpiękniejszych regionów naszego kraju. POT zaprasza do rywalizacji blogerów podróżniczych, kulinarnych, sportowych, górskich i lifestylowych, dla których konkurs może stanowić możliwość pozyskania atrakcyjnych treści, zwiększenia zasięgów i dodatkowej promocji w kanałach POT.

Materiały promujące regiony, opracowywane przez blogerów mają zainspirować indywidualnych turystów organizujących samodzielnie swój wypoczynek w Polsce (nie podróżujących z biurami podróży) i osoby korzystające z mediów społecznościowych, czerpiące inspiracje podróżnicze z internetu.

W finałowej rozgrywce Mistrzostw weźmie udział 16 wyłonionych w drodze otwartego konkursu blogerów i 16 regionów. Każdy bloger będzie reprezentował jeden region i opracuje na jego temat materiały promocyjne, które następnie zostaną opublikowane na specjalnie dedykowanej stronie oraz w formie publikacji drukowanej. Dla trójki Laureatów Mistrzostw przewidziane są nagrody pieniężne.

Założeniem akcji jest promocja atrakcyjności turystycznej 16 regionów z wykorzystaniem mediów społecznościowych i zwiększenie świadomości działań regionalnych organizacji turystycznych w środowisku online.

Więcej informacji na stronie: www.mistrzostwablogerow.polska.travel

Dodatkowych informacji udziela: Agata Klusek, agata.klusek@bdigitallab.pl

Comments

comments

143
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...