Policja ujawniła tożsamość „Kulsona”. Aspirant Mateusz opowiedział jak przebiegało całe zajście

Redakcja PR - 14.11.2017
198

Policja ujawniła tożsamość "Kulsona". Aspirant Mateusz opowiedział jak przebiegało całe zajście

Po obchodach 11 listopada w internecie pojawiło się nagranie, w którym policjant prewencji aresztował jedną z manifestantek. Jak twierdzili towarzysze kobiety, podczas interwencji policjant miał powiedzieć „wsiadaj ku***!”.

Nagranie rejestrujące całe zajście  nie dokładnie zapisało ścieżkę audio, przez co wielu internautów zinterpretowało  słowa policjanta jako wulgaryzm. Policja zabrała głos w tej sprawie. Według niej funkcjonariusz zwracał się do kolegi używając słów „siadaj Kulson”, zaznaczając jednocześnie, iż jest to pseudonim interweniującego policjanta.

Wielu internautów nie chciało wierzyć wyjaśnieniom policji. Jednak niektórzy postanowili pochylić się jeszcze raz nad materiałem. I faktycznie po zwolnieniu tempa wypowiedzi wyraźnie słychać ” siadaj Kulson”. Policja zapowiedziała również ujawnienie tożsamości funkcjonariusza.

Zorganizowano konferencję, w której udział wziął aspirant Mateusz, posiadający 9- letnie doświadczenie w akcjach prewencyjnych, oraz jego przełożony.

W swojej wypowiedzi aspirant zaznaczył, iż pseudonim „Kulson” koledzy nadali mu już ładnych parę lat temu, a przełożony policjanta powiedział, że to on krzyknął „wsiadaj Kulson!”.

Ta konferencja oczyściła aspiranta z zarzutów, był to najlepszy  sposób na ucięcie wszelkich insynuacji.

Comments

comments

198
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...