Podejmij wyzwanie Chilli Challenge. Circle K startuje z nową kampanią z udziałem influencerów

Informacja Prasowa - 25.04.2019
205

Podejmij wyzwanie Chilli Challenge. Circle K startuje z nową kampanią z udziałem influencerów

W najnowszej kampanii Circle K rzuca wyzwanie wielbicielom ostrych smaków. W roli głównej pojawią się ostre hot dogi w towarzystwie piekielnie pikantnych sosów. Promocja pod hasłem Chilli Challenge trwa do 12 czerwca i prowadzona jest na wszystkich stacjach w Polsce. Wspiera ją kampania z udziałem influencerów oraz konkurs na Instagramie skierowany do konsumentów.

Chilli Challenge to pikantne wyzwanie rzucone zarówno klientom stacji, jak i influencerom. Aż 26 youtuberów i instagramerów zdecydowało się sprawdzić swoje siły i zmierzyć się z ostrym chorizo i pikantnymi sosami. Wśród śmiałków znaleźli się m.in. Łukasz „Mandzio” Samoń i Ignacy „Kolega” Łukowski z kanału Mniej Więcej, znani z organizowania najróżniejszych testów kulinarnych, twórcy kanału Hajlajt z grupy Abstrachuje, dzięki którym można spojrzeć na codzienne sytuacje z przymrużeniem oka oraz Maksym Ziółkowski podejmujący ekstremalne wyzwania na kanale Maksymalnie. Jak sobie poradzą? Pierwszą z relacji można oglądać już dziś na kanale Circle K na YouTube. Działania w sieci wspierane są szerokozasięgową kampanią digital wykorzysującą także format masthead na głównej stronie YouTube. Za zakup mediów odpowiada firma Spark Foundry, a za realizację kampanii influencerskiej – Liquid Thread.

Klienci stacji również mogą spróbować swoich sił w starciu z ostrą kiełbaską oraz trzema wariantami pikantnych sosów: słodkim chilli, salsą mexicaną i srirachą. Każdy śmiałek, który pozytywnie przejdzie próbę otrzyma trofeum w postaci naklejki z zabawnym napisem. Dodatkowo, promocję wspiera konkurs dla konsumentów prowadzony na Instagramie. Wystarczy udokumentować podjęcie wyzwania Chilli Challenge w formie zdjęcia na publicznym profilu oraz oznaczyć wpis hashtagiem #CircleKhotdog. Na autorów 10 najciekawszych zdjęć czekają vouchery na 365 hot dogów!

Link do relacji z wyzwania podjętego przez youtuberów z kanału Mniej Więcej: https://www.youtube.com/watch?v=l341cnuSICE

Więcej informacji na: www.circlek.pl/chilichallenge

Comments

comments

205
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...