Podaruj swoim bliskim głowę wolną od zmartwień

Jerzy Ciszewski - 14.12.2018
200

Podaruj swoim bliskim głowę wolną od zmartwień

Podaruj swoim bliskim głowę wolną od zmartwień

Jako że zbliża się Boże Narodzenie, nadszedł czas, by wybrać kilka najlepszych inteligentnych urządzeń od Ezviz i sprezentować sobie oraz swoim bliskim bezpieczny dom i głowę wolną od zmartwień. Firma EZVIZ przedstawia wybrane rozwiązania dla inteligentnych domów – najlepsze pomysły na prezent dla Twoich bliskich:
Zasilana baterią kamera C3A

C3A to w stu procentach bezprzewodowa, wewnętrzna i zewnętrzna kamera zasilana baterią. Po pełnym naładowaniu, kamera EZVIZ C3A jest w stanie pracować do 3 miesięcy (w zależności od warunków panujących w jej otoczeniu), zapewniając ciągłą ochronę i redukując do minimum wszelkie przestoje w pracy. Dzięki całkowicie bezprzewodowemu designowi o stopniu ochrony IP65 użytkownicy mogą łatwo i bezproblemowo zainstalować kamerę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, bez konieczności radzenia sobie z wszechobecnymi przewodami. Dzięki nagrywaniu w rozdzielczości full HD 1080p, ukośnym 126-stopiowym polu widzenia oraz funkcji noktowizji, kamera utrwala kluczowe momenty w postaci krystalicznie czystych obrazów w dzień i w nocy. Kamera C3A zapewnia komunikację głosową w obie strony, a korzystając z aplikacji EZVIZ użytkownicy mają możliwość komunikowania się na odległość z osobami przebywającymi w zasięgu kamery z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Te wyjątkowe funkcjonalności kamery wraz z jej przystępną ceną sprawiają, że jest ona doskonałym prezentem świątecznym dla Twoich bliskich, gwarantującym im głowę wolną od zmartwień.

Inteligentny dzwonek do drzwi DB1

DB1 to inteligentny dzwonek do drzwi z Wi-Fi reprezentujący technologię 3 MP, wyposażony w pole widzenia o kącie 180 stopni w pionie i 105 stopni w poziomie, dostarczający wysokiej jakości obrazu obejmującego odwiedzających Cię gości od stóp do głów. DB1 z powodzeniem zastępuje tradycyjne dzwonki, jest kompatybilny z sygnałem dzwonka wykorzystywanym w Twoim domu i dostarcza inteligentne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo i innowacyjność. Po naciśnięciu dzwonka, DB1 automatycznie dzwoni na Twój smartphone poprzez aplikację EZVIZ App. Oznacza to, że masz możliwość skomunikowania się z odwiedzającym nawet jeśli w danej chwili nie ma Cię w domu. DB1, dzięki kompatybilności z Wi-Fi zarówno w 2.4GHz, jak i w 5GHz, to elastyczne rozwiązanie, które z łatwością można połączyć z domową siecią Wi-Fi. Dzięki noktowizji o zasięgu do 5 metrów, DB1 sprawdza się doskonale nawet przy bardzo ograniczonej widoczności. Użytkownik ma możliwość wyboru między trzema wariantami kolorystycznymi paneli przednich dzwonka DB1 – białym, czarnym i złotym, co czyni go najlepszym prezentem świątecznym wpisującym się w różne gusta.
EZVIZ łączy swoją najbardziej innowacyjne technologie z łatwą w użytkowaniu aplikacją EZVIZ App, umożliwiającą zdalne sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartphone’a lub tabletu. Zarówno kamera C3A, jak i dzwonek DB1 wyposażone są w czujnik ruchu oparty na technologii pasywnej podczerwieni (PIR), które informują użytkowników każdorazowo w czasie rzeczywistym o niestandardowym ruchu zarejestrowanym w domu. Dzięki aplikacji EZVIZ App masz nawet możliwość zobaczyć odwiedzających Cię gości lub porozmawiać z nimi, bądź odstraszyć nieproszonych przybyszów, dzięki czemu Twój dom pozostanie w dobrych rękach nawet jeśli wyjedziesz na Święta w daleką podróż.

O firmie EZVIZ

EZVIZ, globalna marka smart rozwiązań dla bezpieczeństwa Twojego domu, jest klientem i skoncentrowanym na rynku lokalnym oddziałem Hikvision. Innowacyjne produkty i usługi od EZVIZ znajdują zastosowanie w domach, miejscach pracy, sklepach, szkołach itp.
Podążając za wizją stworzenia najbardziej godnej zaufania i szanowanej marki inteligentnych rozwiązań dla domu, w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami i bogatym doświadczeniem zdobytym w ciągu ostatnich kilku lat, firma EZVIZ jest przygotowana do budowania bezpiecznego, wygodnego i inteligentnego życia dostępnego dla wszystkich.

Comments

comments

200
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...