Planet Partners nawiązuje współpracę z Platformą Przemysłu Przyszłości

Informacja Prasowa - 16.11.2020
258

Planet Partners nawiązuje współpracę z Platformą Przemysłu Przyszłości

Planet Partners nawiązuje współpracę z Platformą Przemysłu Przyszłości

W listopadzie grono klientów Planet Partners powiększyło się o Platformę Przemysłu Przyszłości, inicjatywę wspierającą transformację przedsiębiorstw w kierunku przemysłu 4.0.

Organizacja wspomaga procesy: transformacji cyfrowej, wdrażania cyfrowych produktów oraz usług, wprowadzania nowoczesnych modeli biznesowych. Jest fundacją skarbu państwa, działającą pod egidą Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Planet Partners odpowiada m.in. za przygotowanie i realizację strategii komunikacyjnej, media relations, obsługę biura prasowego oraz kanałów social media. Klienta po stronie firmy obsługuje trzyosobowy zespół: Urszula Podraza, Michał Chrobot oraz Gabriela Pliszczyńska.

Planet Partners zostało wyłonione w tracie postępowania przetargowego.

Platforma Przemysłu Przyszłości intensywnie przygotowuje się do wielu działań na rzecz przemysłu 4.0 w Polsce w 2021 roku, dlatego niezwykle ważne będzie wsparcie Planet Partners w jeszcze lepszym docieraniu do firm z naszą ofertą – zaznacza prezes fundacji, Andrzej Soldaty. – Mijający rok spowodował, że technologiczne unowocześnianie przedsiębiorstw z ważnego stało się strategicznym celem, który coraz częściej oznacza dla biznesu być albo nie być. Tym samym zadania naszej organizacji i dobra komunikacja z rynkiem dodatkowo nabrały na znaczeniu.

Umowa została podpisana na 18 miesięcy.

Comments

comments

258
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...