„Plan Gry” – premiera internetowego show Gazeta.pl i Sport.pl na YouTube

Informacja Prasowa - 18.06.2018
230

„Plan Gry” – premiera internetowego show Gazeta.pl i Sport.pl na YouTube

Dzień po inauguracji mistrzostw świata w Rosji na kanale Sport.pl na YouTube odbędzie się premiera najnowszej produkcji wideo, czyli internetowego show „Plan Gry”. W programie Damian Bąbol, multimedialny dziennikarz Sport.pl, gościć będzie m.in. Krzysztofa Golonkę, Joannę Jędrzejczyk czy Natalię Siwiec. Pierwszy odcinek show będzie można obejrzeć w piątek, 15 czerwca br. o godz. 11:00.

„Plan Gry”

„Plan Gry” to internetowe show, w którym prowadzący Damian Bąbol spotyka się ze swoimi gośćmi i stawia przed nimi wyjątkowe wyzwania. Bohaterowie odcinków będą musieli przebrnąć przez kilka około-sportowych rund, podjąć się nietypowych zadań i zmierzyć z zaskakującymi pytaniami. W pierwszych odsłonach show widzowie zobaczą m.in. – oczepiny Natalii Siwiec, powrót do przeszłości Krzysztofa Golonki, sierpowy wschodzącej gwiazdy KSW – Akopa Szostaka, a nawet Joannę Jędrzejczyk miażdżącą arbuzy.

– „Plan Gry” to nasza kolejna produkcja wideo przygotowywana z myślą o platformie YouTube i jej specyfice. Gazeta.pl ma już trzy kanały, każdy z ponad 100 tys. subskrypcji, a produkcje takie jak „Koło Plotka” mogą pochwalić się milionowymi emisjami na odcinek. Wszystkie sukcesy zawdzięczamy organicznym wzrostom, a nie płatnym kampaniom – mówi Anna Gumkowska, szefowa biznesu Lifestyle i Wideo w Gazeta.pl. – YouTube jest dla nas ważną platformą komunikacji z użytkownikami, która pozwala na pozyskiwanie nowych, lojalnych odbiorców.

Pierwszy z kilku odcinków wakacyjnego sezonu „Planu Gry” będzie można obejrzeć już w piątek, 15 czerwca br. o godz. 11:00 na kanale Sport.pl na YouTube.

Zwiastun programu można już obejrzeć tutaj –  https://youtu.be/lOHn9uGIykc

Prowadzącym „Planu Gry” jest Damian Bąbol, multimedialny dziennikarz Sport.pl. Korespondent m.in. z Turnieju Czterech Skoczni, narciarskich mistrzostw świata w Lahti i lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. W 2016 roku z Władysławem Kozakiewiczem napisał książkę „Bądź kozakiem i dbaj o siebie”. Biegacz-amator. Ukończył cztery maratony w: Łodzi, Amsterdamie, Barcelonie (rekord życiowy: 3 godziny i 30 minut) oraz w Nowym Jorku.

Comments

comments

230
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...