Piotr Przybyło – czyli nowy Iron Man sprzedaży w Grupie Me & My Friends

Informacja Prasowa - 24.07.2018
124

Piotr Przybyło - czyli nowy Iron Man sprzedaży w Grupie Me & My Friends

Do zespołu Me & My Friends dołączył Piotr Przybyło. Objął stanowisko New Business Managera. Jego obowiązki to przede wszystkim pozyskiwanie Klientów dla spółek Grupy Me & My Friends oraz bieżąca obsługa zapytań ofertowych. Będzie też odpowiedzialny za prowadzenie negocjacji handlowych oraz realizację planu sprzedażowego zgodnie z celami biznesowymi Grupy.

Piotr sprzedażą zajmuje się od 14 lat. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu marką, ale zdecydowanie preferuje sprzedaż projektową, która pozwala mu na poszukiwanie kreatywnych rozwiązań dla Klientów. Swoją karierę zbudował pracując z markami takimi jak: GM, FORD, Fiat, Citroen, Nissan, Ducati, MAN, Mercedes Benz, Suzuki, Kia, VW Group, TomTom, Mio, Blackberry, Asus, LIVECHAT, Mattel, Booking.com czy Smart.

Uważam, że sprzedaż dzisiaj różni się od tej, którą pamiętam z początków kariery. To motywuje mnie do ciągłego uczenia się jej na nowo. Najważniejszym momentem w mojej zawodowej karierze było zrozumienie, że sprzedaż to pomoc ludziom. Ciągle szlifuję umiejętności zadawania pytań, aktywnego słuchania i wnioskowania MÓWI PIOTR PRZYBYŁO O TAJNIKACH SWOJEJ PRACY.

– W dzieciństwie spędzałem mnóstwo czasu tworząc skomplikowane budowle z LEGO. Może dlatego tak mnie zawsze ciągnęło do branży kreatywnej.  Jej przyszłość widzę w dalszym łączeniu technologii z insightem konsumenckim, by tworzyć mocniejsze więzi z Klientem i użytkownikiem, tak jak w przypadku advergamingu – prognozuje Piotr.

Comments

comments

124
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...